Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Șutul lui Cicâldău trece pe lângă
9
Bergodi, despre lupta pentru play-off: „Prea sus”
0
Constanța își așteaptă noul stadion: „În alte orașe s-au mișcat mai repede”
0
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda: românul este titular
0
Și o rundă de box durează mai mult! Cât a jucat Radu Drăgușin în Burnley - Tottenham
0
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool » Scor-surpriză pe Vitality: gol chiar înainte de pauză
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
Deocamdata domnu neagoe are nevoie de multa ofihna si sa stea departe de stres si bineinteles sa se lasa de fumat daca vrea as traiasca mult si bine
TOT RESPECTUL UNUI STELIST PENTRU DINAMOVISTII CU INIMA DE OM SI CAINE ,PENTRU CEI CU INIMA DOAR DE CAINE TOATA DESCONSIDERAREA MEA.
Intrebarea e, poate sa reactioneze echipa sau acesta e nivelul maxim? Daca pui pe Sabail sa joace de 100 de ori cu FC Barcelona, tot nu pot sa castige niciodata, indiferent de cat de motivati sunt. La fotbal pe langa psihic, mai conteaza si alti factori precum bagajul tehnico-tactic, forma fizica, talentul, viziunea, etc. E utila si ambitia, dar e doar o mica parte a unui pachet de succes.
Nici echipa nu a reactionat. A pierdut iar cu seninătate. ....
Sa vina bratu
Textul este un raspuns la comentariul lui dvd1!
Stai linistit, Dinamo nu va retrograda! Va prinde si play off-ul. Mereu repeti acelasi lucru, chiar asa rau ti-e frica de Dinamo?
V am spus acum 20 de ani pelucurile 1,27,8 si 9 e vapitalul. Pe local 10 e managementul si pe 11 marketingul.
Spune si mie un singur club din lume in care un antrenor dorit de patron si de toti cei din club refuza o echipa doar ptr ca nu il vor suporterii !nu exista ! Nici macar la cele cu socios,unde suporterii ajuta clubul cu bani !valverde, nu il mai suporta suporterii, il vor plecat, si nu de acum..niste suporteri care sunt socios la barcelona, i ai vazut sa intre pe teren ? Sa injure ? Sa scandeze impotriva ? Nu ! Desi a adus doua din cele mai mari umilinte ale clubului, eliminari din champions dupa 4-1 si 3-0 in mansa tur..rusini egale cu cea a lui rednic, eliminat de o echipa de liga a treia..ce vroiai sa faca neagoe ? Ba negoita ma vrei, toata lumea ma vrea..da nu vin ca nu vor *** aia din tribune ? Exclus ? Cine sunt aia...cu ce ajuta clubul ? Ok, foarte bine daca vin la meciuri si incurajeaza...dar daca vin sa injure si sa deranjeze..mai bine sa stea acasa ! Am vazut astazi jucatori care se temeau sa dea o pasa mai riscanta..de frica lor ! Am vazut jucatori care se temeau sa traga la poarta de frica lor ! Am vazut fundasi ce tremurau de frica lor ! Si am vazut un om ce era aproape sa moara pe banca, de frica lor ! Sa stea acasa...sa aiba pretentii si cuvant de spus atunci cand jucatorii sau antrenorul sunt platiti din banii lor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe lovele si eu sunt pch.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.