Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Cine vine în Groapă dă *** și pleacă =)))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sile care provoaca sila .... un creier sec cu gura mare .. si muschi la degete pe tastatura ... dai din gura pana te prinde cineva ... si de da cu qizda de beton
Ghatu mha_tii de fecesebist împpuțit. Tu vb de alte echipe mă l0ază impostoare??
la doi na mo au plecat niste jucatori si au venit niste gloabe ,pot veni si 3 guardiola ,nu ai cu cine...sa-i multumiti lui Mury si Zabaloseanu!:))
DDB e ciuca bătăilor ???????????????? Nu mai faceți și voi niște coregrafii la mișto anti FCSB? Când păcălești fotbalul, aparent și el te păcălește ????????????. Aveți timp suficient în B să vă pregătiți pentru Champions League... Pe PlayStation ????????????
Daca Gaz retrogradeaza cum ar fi ca Dinamo sa joace baraj cu CSA, sa-l piarda dar sa ramana totusi in prima liga? :))))
DDB Dinamo Desfiintarea Burlenilor
11-1 pt Craiova la general.
Altul care nu isi stie istoria propiului club ... bha amaratule .. voi sunteti o echipa infiintata din bani publici .. direct in liga a 2a .. nici daca erati adevarata craiova nu aveati voie in liga a 2a .. voi sunteti din pix ... pe foaie .. pe teren sunteti tari cu mimao .. asa ca iti dau ceva verde din nas pe fataul tau ...
Io arat eu pe a mea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.