Alte știri din fotbal
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Știri din fotbal internațional
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Nesimțitul de Sigurjonsson! Sper că i-a ieșit biletul.
Daca era fcsb , sa se dea vreodată penalty împotriva lor, dispăreau monitoarele var
Prosti ca tine se nasc mereu si se numesc gigisti.
mai degraba sunt de vina si instittuile statului. prosti astia nu au platit nimic inapoi si judecatorul vad ca tot amana sa declare o data falimentul.
de asta *** asta numit vitan barzesti trebuie desfiintata cat mai repede. au egalat din greseala ce-i de la voluntari si dupa l-au si schimbat pe nemec,acum a castigat *** cu 3-2,sa fie clara treaba. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eternul și fascinantul Voluntari-Dinamo.La 1-0 pt Voluntari,cotă 6,75 pe victoria lui dinamo.Am pus suta pe dinamo,am dat deja și cashout la 1-2.Să fie primit.Bani pe jos.
S-au întors vremurile cu milițieni, dacă jucați cu voluntari, U Cluj și petrolul puteți câștiga și campionatul, aha, am uitat de Botoșani.. Burca e bun de Milan dacă continua tot asa. Bravo FRF!
corect,fara cele 2 vitan barzesti era desfiintata de mult. dar si asa urmeaza desfiintarea. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un *** ca tine care schimba echipa cu care tine saptamanal dovedeste inca o data ca antistelistii nu au coloana vertebrala. cum bah sa fii asa de prost? acum serios?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie Bani la vistierie. Baiatul trebuie sa joace ca poate pacalesc pe cineva cu un transfer si mai scapa si Dinamo de niste datorii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.