Comentarii (67)
Nanu Daniel  •  31 Mai 2020, 07:47

In loc sa se ridice din fotoliul de acasa si sa mearga la fiecare meci, sa aduca clubului 2-3 milioane / sezon pentru ca sunt cotati cu al doilea bazin de suporteri din tara ... cainii preferasa de bani de perfuzii in al 13-lea ceas. Pai asta-i treaba !

catalynn  •  31 Mai 2020, 03:20
Postat de red47army pe 31 Mai 2020, 00:33

Da voi muștață, vierii si compania cati sunteti, sheeps???

Bănuiesc ca tu ai scris “sheeps” pt agramații fcsbisti romglofoni fix cum io scriu “ne-a jjijji” pt ăia neaoși :-))))

catalin.fcdb  •  31 Mai 2020, 02:31
Postat de skins_berceni pe 31 Mai 2020, 00:26

Ai ramas acelasi troll limitat si ieftin...

Care accelas ca eu sunt pe GSP de maxim 3 luni, nu am mai mult pe siteurile de sport, ai baut cam mult si ai facut febra?? Hai sa ti ia repede astia temperatura ca poate scapasi de COVID

red47army  •  31 Mai 2020, 00:33
Postat de skins_berceni pe 31 Mai 2020, 00:30

Cu jandarmi, militieni si ochi albastri cu tot, căci voi sunteti o cantitate neglijabila...doar la spart manifestatii, evenimente psd si la partidele cu Steaua sunteti cca 5000 de ***.

Da voi muștață, vierii si compania cati sunteti, sheeps???

skins_berceni  •  31 Mai 2020, 00:30
Postat de creeperno pe 30 Mai 2020, 22:46

Foarte bine. Cand scapam de negoita o sa fie minim 50000 de cotizanti

Cu jandarmi, militieni si ochi albastri cu tot, căci voi sunteti o cantitate neglijabila...doar la spart manifestatii, evenimente psd si la partidele cu Steaua sunteti cca 5000 de ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

skins_berceni  •  31 Mai 2020, 00:26
Postat de catalin.fcdb pe 30 Mai 2020, 23:16

sa intelegem ca esti catelusu doamnei de la avatar ?? Bah nume de ***...poanca.

Ai ramas acelasi troll limitat si ieftin...

catalin.fcdb  •  30 Mai 2020, 23:16
Postat de Catalin Tutuman pe 30 Mai 2020, 19:08

sa va fie teama:)))) stati cuminti bai necajitilor ca de abia aveti bani de seminte si slapi...auzi teama de dinamo handel:))))

sa intelegem ca esti catelusu doamnei de la avatar ?? Bah nume de ***...poanca.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalin.fcdb  •  30 Mai 2020, 23:13
Postat de cristian_77 pe 30 Mai 2020, 18:32

Nu inteleg ce atata tevatura zilnic cu clubul asta securist..daca dispare ce se intampla?!..oricum e pe moarte, degeaba il mai tin in aparate....in afara de cateva zeci de mii de bucuresteni, restul tarii vor fi foarte bucurosi sa nu mai auda de ei..

prietene, cand vom scapa de PSD , dispareti si voi. Clona CSU nu va fi plansa de nimeni, adevarata craiova e la mititelu.

catalin.fcdb  •  30 Mai 2020, 23:02

Voi credeti ca daca Negoita va fii gasit nevinovat in procesu cu bancruta, o sa mai dea Dinamo vreodata ?? Sunteti naivi rau. O sa scapam de negoita doar daca retrogradam matematic in liga 2 sau intram in faliment, altfel ala nu o sa vanda nimanui. Era o idee ce zice Thomas asta dar nu se va intampla, adica sa dea clubu unui investitor dupa ce scapam de procesu ala cu bancruta si mai ales de negoita.

creeperno  •  30 Mai 2020, 22:46

Foarte bine. Cand scapam de negoita o sa fie minim 50000 de cotizanti

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7