Alte știri din fotbal
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
THRILLER la Mioveni! Rapid a condus cu 2-0, iar FC Argeș a ratat în prelungiri penalty-ul care i-ar fi adus victoria » ADIO EUROPA
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul înscrie în divizia secundă și s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Au rezolvat sa nu plateasca intreg contractul, ci doar lunile care s-au jucat
*** apele,pai anu acum 2 luni au spus ca au rezolvat cu toti. acum in fiecare zi mai apare altul. desfiintare placuta bah infractorilor si 100% o sa ajunga in iad toti care au donat pentru mizeria asta de program in loc sa ajute o familie nevoiasa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
doar dd in B!
DDB si suporterii, vor reusi sa aduca Dinamo unde-i este locul. Au demonstrat ca pot face lucruri minunate.
Din pacate tot chinul acestor suporteri va fi fost in zadar, tot platesc saracii bani aiurea pentru toate gloabele aduse de niste *** in frunte cu coantram dar chiar daca obtin licenta si se salveaza de la retrogradare ce vor face in sezonul viitor. Fara bani de transferuri sau cel putin aa poata plati salarii cat de cat numa *** vor veni la echipa, deci nu este decat o prelungire a agoniei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dîdîbismul este forma supremă a prostiei.
Trebuie sa fii prost facut gramada, incat sa rupi de la gura copiilor si sa le donezi unor clovni ai fotbalului, pentru a se distra cu *** si droguri. Doar pentru a nu accepta un reset cinstit si onest, din liga 2 sau liga 4? Ce sa zic, mentalitate de dedebist :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pufulețarii gigisti de rezultat nu vor intelege niciodata ca DDB da dovada de eroism neconditionat! Nici nu stiti ce greu e sa rupi de la gura copiilor chiar si niste sume neimportante! dar nu-i nimic! Dinamo tocmai de aceea este un fenomen unic ! Uluitor!
Subscriu si mai cred ca suporterii nu vor putea sustine la infinit echipa.De unde bani de transferuri?Ei abia reusesc sa achite salariile jucatorilor si ale antrenorilor dar mai sunt si alte cheltuieli destul de substantiale.(deplasari , cantonamente , salarii angajati ai clubului , echipa a doua , juniorii, etc).Treaba complicata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.