Alte știri din fotbal
Varga pregătește „șocul”: Kopic sau Mutu la CFR Cluj?!
1
Cadou de majorat: Rapid i-a anunțat transferul de ziua lui: „Un nou început, un nou vis”
1
Primul meci din Superligă pe care Corvinul vrea să-l joace la Petroșani: „Să fie sold-out!”
0
FCSB a bătut palma cu un club din Liga 2 » Ce jucători sunt incluși în parteneriat
6
Știri din fotbal internațional
Alessandro Murgia a ales și a semnat cu noua echipă: „Bun venit!”
0
Episod curios în Mexic: portarul a fugit cu mingea în mâini până la centru » Ce a făcut apoi este incredibil!
0
Cine va sta pe banca lui CFR Cluj la returul cu Tromso
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Lionel Messi și-a pierdut tatăl
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
3
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Ai coliva din partea mea. Aveți morți pe gazon, echipa de morți
Se stie.
Stai ma linistit ca se injumatatesc punctele si Dinamo are timp sa faca multe puncte in play out...nu retrogradeaza niciodata Dinamo!Fcsb nu a pierdut DEFINITIV in instanta numele, stema si palmaresul, accepta realitatea, Steaua care este sustinuta de 99% din fostele glorii este in liga 2!Fcsb joaca in cupele europene si este umilita de mareatq Karagandy si de goleadorul Tatybayev:)))))))Va saluta si Moti!:))))))Te astept cu o punga de pufuleti la urmatoarea coregrafie DOAR DINAMO BUCURESTI!:))))))
Omul lucrează in Gara, cu cine sa țină? Este sărman
macar bine ca dupa ce a murit definitivi si irevocabil rapid in 2016 ai renuntat sa mai sustii mizeria aia de echipa desfiintata. ca stii ca clona fc r nu este rapid.
esti *** sau nu stii sa citesti? pai eu asta spun ca,cu tot cu 4 victorii in playout,daca echipele se distanteaza cum s-au distantat chindia si mioveni etapa asta,sunteti retrogradati cu tot cu alea 4 victorii din playout. esti chiar asa de prost sau te faci? Steaua din liga 1 se bate in fiecare an la campionat si joaca in europa. voi traiti umilinte inumane si sunteti in pragul desfiintarii. ce naiba delirezia colo/
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb-CFR, pronostic exact 2!:)))
La umilințe chiar nu avem loc de Dinamo
Da, spaima si rușinea ta, 6-0
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.