Alte știri din fotbal
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
0
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
8
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Nottingham Forest » Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin
0
Confruntări sângeroase înainte de Newcastle - Sunderland » Medicii au resuscitat o persoană
0
Cel mai bizar gol al săptămânii în Europa! Comentatorul a rămas mască: „A apărut cârtița”
0
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e titular pe Camp Nou » Deschidere de scor, minutul 24
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Așa e! Negoita e un investitor fără scrupule, pasiv, pică ceva (vreun transfer) bine, nu pică încercăm la anul. Nu este un suporter al lui Dinamo, nu își dorește performanța sportivă.
ADUCETI REPEDE UN FUNDAS CENTRAL DE CLASA SI UN ATACANT DE CLASA , pana nu e prea tarziu si pentru tine si pentru DINAMO, tu vei pleca de acolo si e pacat, ca ai stofa si sange de antrenor, iar Dinamo se va indrepta spre divizia B si e si mai mare pacat.Si mai cred ca ai ceva din spiritul lui Dinamo, ai respectat clubul si cand ai fost acolo si cand nu ai fost.Nu ai facut ca unul BALACI , pe care Dinamo , pentru care el nu a facut nimic , l a luat de pe drumuri , cand aia de la CRAIOVA , l au umilit , l au dat afara din casa si din oras.Au fost nerecunoscatori cu el, dar nici el nu s a lasat mai prejos lor si a raspuns cu aceeasi moneda , dar nu Craiovei , careia I a adus glorie si fata de care nu avea nicio datorie , I ar lui Dinamo nimic , a fost atat de “DOMN “, INCAT A STRIGAT IMPOTRIVA ALORA CARE I AU DAT O PAINE , A STRIGAT OMUL IN GURA MARE “ *** DINAMO!Asta este exemplul unui character de DOI BANI, a fost primit bine, dar a raspuns ca un cal troian si cu un comportament de mahalaua aia din Craiova care dup ace a plecat de acolo l-a hulit.Acest om e un paradox de character, caci daca nu se schimba sistemul , domnul Balaci avea grad de colonel si pensie M.I .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ANALIZĂ GSP.RO // Dinamo dezolant » Bratu n-a văzut încă stadionul plin » Asistențele "câinilor" din 2018 sunt RIDICOLE!DEZOLANT , la ce joaca Dinamo.I a trecut aseara mitraliera pe la ureche.I am cantat aici , si o sa i mai cant pana i va intra in cap.L-a pierdut pe Staton , avea Penedo concurenta , aseara un alt gol de RAS.Asta din caza portarului si a APARARII, TREBUIE UN FUNDAS CENTRAL DE CLASA , TREBUIE LUCRAT CU APARARE LA MARCAJ , PLASAMENT , JOCUL AERIAN SI ANTICIPATIE LA ADVERSAR.Lupta te pentru NIstor , BECALU , nu are nevoie de el , dar vrea cu orice pret sa destabilizeze Dinamo, in cel putin 6 luni ii face la fel ca altora.Si Nistor , si Negoita daca sunt destepti ajung la pace , daca nu e complicat pentru amandoi.Bratule , cu Popovici ai de lucrat , foloseste te de sutul lui , invatal si pe el si pe Popa sa joace cu capul sus cu mingea la picior si n regim de viteza, nu in pamant .La ti avut in mana pe Bilinschi , nu era nici ce ti trebuie , dar .. l-ati luat pe Axente , dar va trebuie inca un atacant care sa faca legea.Nu poti emite pretentii fara un ax central si 2 atacanti de clasa.Sorescu baleteaza , joaca cu capul in pamant , daca nu l va ridica sus , nu ajunge departe , nu stie sa centreze , iar Moldo, pamant de flori.Daca nu bateati aseara , pentru tine si Dinamo era complicat, si acum este , mare atentie , ca echipele sunt de valori apropiate, cu ce aveti si ce jucati acum , urmeaza PLAY AUT SI DIVIZIA B.
Cred că doar tu înțelegi sensul postarilor tale. Sau stai, folosești cumva româna veche?
Tu meriți să-ți punem (cât mai multe) ghivece cu flori. Cum, unde? La cap, firește.
Cine pune pariu ca facatura asta nu e a lui Craitzoiu,marca MM?
negoita merita sa-i rastoarne cineva ghiveciul (cu pamant de flori) in cap HAAHAHHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAA
Pe NA se plateste chirie...mare, azorel. De aia Steaua ( pentru tine FCSB ) joaca acolo, iar saracia voastra in groapa. Oricum, cu 300 in tribune ar fi ca si cu portile inchise. Dupa 3 meciuri de astea intra pianistul in faliment.
3583 la meciul cu Sepsi si 3784 la cel cu Iasi. La voi ar fi audiente record...
Asta e chiar culmea tupeului..! Adica negoita promite ca va inchiria national arena pentru meciurile de pe teren propriu, dar nu are bani asa ca se multumeste pana la urma cu stadionul din stefan cel mare, dar tot gigi e de vina, ca e mai fraier si plateste chirie??? Pai atunci sa va dea bai nene primaria gratis national arena..!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.