Alte știri din fotbal
Iată vârful misterios transferat de Dinamo! Sâmbătă a avut meci și a dat pasă de gol + reprezintă una dintre cele mai slabe naționale din lume
10
Pe ce stadion se joacă Dinamo - Universitatea Craiova, primul derby din noul sezon
0
Incertitudinea a ajuns la cote maxime la Hermannstadt
2
Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Canadei și-a îndreptat atenția către jucători: „Băieți, gândiți-vă la asta!”
0
Mutu și Stelea s-au pus de acord după prima „șaisprezecime” de la Mondial
0
S-au calificat ÎN PREMIERĂ în optimile unui Campionat Mondial! Africa de Sud - Canada, decis de un gol marcat în prelungiri
7
Canada e prima care pățește acest lucru la un Campionat Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Faceti intalnirea decisiva si gasiti cei 10 fantastici cu 1 milionde euro , sa luati clubul de la insolventa ! Lucescu ce mai astepti...scoate banii din Ucraina si fa din Dinamo echipa de Liga Campionilor !
Usor cu entuziasmul..cu Dusan sau cu Stoican tot la baraj ajungem...in CONDITII NORMALE ! Sunt niste echipe grele de tot, botosani, uta, rapid..greu de batut, care vor trage la locul 7 , pt baraj european ! Avem de recuperat 8-9 puncte in 8 etape..a 9-a nu o punem, ca e gaz metan care o sa piarda cu toate echipele.. nici daca castigam toate meciurile si tot nu putem depasi doua echipe. Dusan trebuie sa faca o echipa care sa nu aiba emotii la dubla din baraj..unde probabil vom scapa de echipe ca petrolul ori u cluj...cele doua termina pe locuri de promovare directa !
Welcome back Dusan Uhrin Jr.!
Vezi ca s-a intors rusul cu spatele, *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ai revenit! Hai la treaba Dusan! Sa tineti minte toti dinamovistii: Dusan NU garanteaza salvarea noastra de la retrogradare. Dusan nu face decit un singur lucru: instaland profesionalismul la echipa - atat de tarziu pentru noi si cat de incorect de tarziu pentru el, ca antrenor - ne elibereaza noua doza de SPERANTA - aia care a mai ramas. Eu, unul, n-o mai aveam; si n-o am pina nu vad contractul semnt si pe el la echipa.
Stire BOMBA! Uhrin inca nu a semnat cu Dinamo dar "serviciile secrete" au aflat ce salariu are si cati bani ia daca salveaza echipa !:)))))Si dai, si lupta, si dai....!
Intoarce-te ca aici politicienii nostri ne baga in razboi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.