Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Luptați!”. Detaliile ce pot face diferența
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au prins lotul lui Lucescu
20
Planul pregătit în secret peste noapte! » Imaginile surprinse în stadionul lui Beșiktaș
0
E gata de un come-back spectaculos, la Dinamo! Debutul a fost programat
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Auzi la asta antrenor ca era dator ???? acum o sa muncesti pe datorie... Ii dau maxim 2 luni
Absolut ca trebuie " ajutat ", ajutat sa nu-l înjure dupa 2-3 meciuri, sa-l lase barem sa între sigur in B
Iosif ține să ne asigure că, în ciuda zvonurilor, are familie. Familie de clone.
Nici nu exista termen de comparație pentru “antrenorul” Petrea! Probabil Vergil Andronache sa fie de același nivel sau Basarab Panduru!
Interesant de aflat despre ce " cariera " relansată vorbește asta ?! Pe unde a fost a stat câteva luni si apoi inevitabil dat afara! Poate se referă la cariera ... ***, mai știi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uhrin are trei clase peste petrea asta, un no name in antrenorat! Un pacalici al fòtbalului cu fc fcsbeaua lui.....
Bănati-l ***! ....e gigist acoperit! ***.gsp.ro fa-ti treaba, daca tot accepti toti *** pe site!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai bine ca nu ai venit ! napoli e peste tine bai *** !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
siktir si multa u.e. !!
Trebuie ajutat. Si de jucatori. Uitatî-va la nulitatea de petrea ce antrenor mare se dă caraghiosul!.... bă, daca esti asa bun vino la dinamo sa-ti arati valoarea!...numai vezi că aici nu primesti penalty-urile de la clona fc fcsb, ba mai mult, ti se dau jucatorii afara ticalos si grațuit cate doi, aproape in fiecare etapa!.... sa vedem, mai te dai balena in ibric???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.