Comentarii (41)
tiberiu33
tiberiu33  •  07 Iulie 2015, 10:48

Încă o achiziție pentru Dinamo! A luat un fundaș de 24 de ani trecut prin Germania ............................ Jucătorul maghiar Daniel Svab este în probe la formația din "Ștefan cel Mare". ... aloooo nenea care ai scris acest articol .... ce nota ai luat la BAC ?????????????????????? ... cei mai tampiti ziaristi din tara ..la GSP ii gasesti ... si ieri ati scris numai prostii ..

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează