Alte știri din fotbal
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Cum se simte Kylian Mbappe, după ce a părăsit accidentat meciul Franța - Maroc
0
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Dmytro Kuleba, fost ministru de Externe al Ucrainei, despre dronele rusești ...
Libertatea
bai corbule, tu si popescu reusiti de aproape 5 ani sa fentati echipa asta. cum este posibil ca 2 dezastre ca voi sa joace constant la Dinamo nu stie absolut nimeni. pe popescu au vrut sa il dea afara andone,contra,rednic si acum uhrin si tot degeaba. Pe tine la fel. Pana cand Dinamo nu o sa scape de toate epavele astea care au prins radacini, echipa nu o sa aiba succes. Popa e un alt exemplu.
Ok,poate nu trebuia sa fii tratat asa, dar nu uita ca in cv ul tau apare ca ai destule meciuri la Dinamo Bucuresti..valoarea ta fiind cel mult de chindia targoviste. Trebuie sa te multumesti ca vei avea ocazia sa povestesti nepotilor ca ai prins nu stiu cate meciuri titular pentru Dinamo. Esti singurul fundas lateral care nu a dat o centrare buna in viata lui..!
drum bun cale batuta , trebuia sa il iei si pe pralea cu tine ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.