Alte știri din fotbal
Pancu a văzut rapidistul la joc și l-a comparat cu Răzvan Raț: „Nu se știe niciodată”
0
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
0
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
5
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Echipe de start la Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Premierul a intervenit! Decizia luată în Anglia, înaintea meciului cu Mexic din optimile CM
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Hai Dinamo, sper sa nu retrogradati....
cum am spus eu,s-au terminat meciurile usoare din primele 5 etape. acum urmeaza meciurile cu adevarat grele si nu se mai termina la limita,a reintrat esanu in poarta si diferenta de scor nu mai este stransa. bravo ca a pelcat iliev. si ma bucur ca torje care a inceput inuman de bine a ajuns sa nu mai poata juca nici macar 75 de minute,plus ca oricum nu joaca nimic. a fost un foc de paie la inceput pentru torje. acum vreau sa ramana sa faca praf echipa ca si redmic.
Am mai vazut echipe aflate la retrogradare ,dar cum merg lucrurile la echipa asta, nu e vorba de retrogradare ,ci de desfiintare!
Ma confunzi cu Sorescu
Cand joaca Dinamo ma tem doar sa nu ne bata vreo echipa recordul nostru, 6-0
Pacat ca meciurile lui Dinamo tin doar 90 de minute
Plange mai cu decenta...:))) Fii barbata, ce naiba! :)
Prostanacule, el nu calatoreste pe trenul de aterizare ca tine
Tot aici mă pensionarule (eu așa îți zic) mitoman (eu așa îți zic)!? :-))) Vezi ca decolează cursa București - Sydney și pleaca fără un prostănac bătrân (eu așa îți zic) … :-)))
Sunt curios care va fi jucatorul pe care-l vor dezbraca astazi dupa meci "boardul" dedebe din peluza PCH...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.