Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, verdict crunt înaintea barajului cu Turcia: „N-avem nicio șansă!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Dispari prostalaule!
Corect.
„greselile tastare...numai a unora” ... Uite, s-a oferit un copil de pe strada mea (elev în clasa a V-a) să te ajute cu scrisul: „greșelile de tastare...numai ale unora”. În timp ce tasta, l-am surprins că râdea (în hohote) de tine!
„greselile tastare”:)))))
Faci pe desteptul ca sa ne convigi ca esti un prostanac? Esti un prostalau care face caz de greselile tastare. Evident numai a unora. Ramai cu bucuria asta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate pentru „isteți” ca tine, din neamul lui Păcală & Tândală, o fi suficient. Pentru cei cu carte, în schimb, felul în care ai scris e un motiv serios de a te propune la titlul de „Agramatul forumului”! Să tot râdă (în hohote) elevii din clasele primare de tine.
Pt. cei ca tine sau "savantul" boieras este suficient si asa. :) Mai "corecteaza " si ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce eram sigur că (iar) o să bagi scuza cu eroarea de tastare? Până la urmă, cine te grăbește să dai „enter” ca prostovanul, fără să verifici ce / cum ai scris?
Ba, degeaba faci pe invatatorul frustrat. Pentru creierul tau prost, o eroare de tastare inseamna o catastrofa. De ce? Pentru ca te-a facut si educat prost cine a facut astea doua chestii. Sa te preocupe "inteligentii" tai dinamovisti. Ca destui dintre acestia nu au descoperit majuscula.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.