Alte știri din fotbal
Vești de ultimă oră despre Mircea Lucescu: medicii s-au răzgândit în privința eliberării din spital
0
Internaționalul cu meciuri la Euro 2016 și Euro 2020, prezentat în Superligă: „O adevărată sărbătoare pentru oraș!”
1
Gică Mihali nu-i dă nicio șansă jucătorului de la Dinamo: „La ora actuală, nu poate” + Cine l-a impresionat
1
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
4
Știri din fotbal internațional
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Marea rivală a lui Cristi Chivu, la un meci de recordul vechi de 33 de ani
0
Al Akhdoud - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
0
Del Piero a numit pericolul numărul 1 pentru Cristi Chivu și Inter: „Este incontestabil!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cum a încercat Adrian Cioroianu să scape de dosarul penal, după ce a ...
Libertatea
Păi echipa de casă a Cfr-ului a retrogradat... era FC Argeș. Așa că asta e ultima noastră discuție... dacă e să mă iau după ce zici. Rămâne cum am stabilit: mai discutăm doar după ce FC Argeș va termina peste CFR. Până atunci... indiferent ce postez... bănuiesc că nu o să-mi mai răspunzi. Tu ai spus asta primul, nu uita! Merci anticipat.
CUM A PREZIS RANDUMB DESFIINTAREA LUI DINAMO, CUM AU SPART GHEATA LA VICTORII DUPA REVENIREA IN L1 :)) Saptamana incepe rau pentru gigime :))
Il vrei la fcBecali?
Cel mai slab, și nu doar astăzi, în toate cele 5 meciuri..Poate îl scoate Ilic din echipa !
După cinci etape fără meci câștigat, bătuți bine cam de toți, i s-a făcut milă lui Răzvan Ducan de voi și și-a băgat-o singur în poartă. Felicitări! Lol!
va dam si noi 3 puncte, numai luati-ni-l de pe cap pe Sumi! :))
La TV oamenii sunt entuziasmati de Politic (care poate e jucator bun) ... Dar golul creat de el a expus un Botosani de Liga a 3a ... Un aparator s-a impiedecat, alti doi s-au invitat sa intervina, ultimul n-a stiut sa bage o alunecare iar portarul si-a bagat-o in poarta. Asta este nivelul Ligii 1 din pacate.
esti *** sau prost? botosani in absolut fiecare sezon ne-a nenorocit,punctele pierdute cu ei ne-au facut sa pierdem campionate. mai mult,in 2020 au terminat peste noi. cand o sa termine o echipa de casa a lui kfr peste kfr,atunci mai discutam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai random- pro99stul, tu vii cu articole din 2018, chiar ca esti prost, ef-si-es-bi in anul 2023 e varza in Europa , locul 191 , ef-si-es-bi ne face de ani multi de rusine in Europa, cel mai bine e sa iti pui vesta alb rosie cand iesi pe strada ca sa pari mai putin prost, desi e greu pt. tine
Bine bai iosife, tu find prost de mic , acum la batranete numai te joci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.