Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un offside uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Eu zic ca era normal sa-i impuste pe toti suporterii si poate si pe jucatori! La cate fac arbitrii nostri(nu e cazul aici) unii dintre ei poate merita mai mult decat udat cu apa!Dar la cati dusmani are Dinamo, nu e de mirare ca se gasesc si acei ,,civilizati,, din alte galerii care poate au facut si mai mari grozavii!!!!
taci ca te faci de ras :)
Eu vreau sa inteleg ceva oameni buni. GESTUL CA GESTUL. Gestul ramane gest indiferent ca l-a atins sau nu. DAR LOGICA MEA ZICE ASA : daca un obiect loveste un alt obiect, traiectoria acestuia se schimba , sau se opreste. Alte variante nu exista. Arbitrul nu a facut caz, pentru simplul fapt ca paharul nu l-a lovit. In schimb l-a udat. Si el se sterge ( probabil ca s-a gandit ca a fost scuipat in prima instanta ) dupa care isi da seama ca este apa cand vede paharul. GEST DE BADARAN , fara indoiala. DAR NU-SI ATINGE tinta. Asta este clar !
... Meciul trebuia oprit și pierdut de câini la masa verde ”. Poate așa se vor trezi și cei care fac asemenea gesturi huliganice când echipa favorită pierd din cauza lor . Fără asemenea măsuri se creează antecedente și ne vom trezi cu aruncatul bolovanilor .
Prostu'....tot prost. Ai si tu apasarile tale postac prost...
esti la fel de inteligent cum e si Cosmescu, lichidul ala sta in pahar pana ii da aluia in tampla, eventual se face si sloi de gheata din frecarea cu aerul sa-i creasca eficacitatea . Stati bah incultilor la locul vostru :D
Sa-i vedem pe cei de la jandarmerie(subordonați MAI) ce măsuri vor lua.De asemenea comisia de disciplina infectata de fcsb și Dinamo!
Înțelegeți va rog frustrarea gigistilor????
Pahar plin aruncat!!!!!((!
Da.Și a preluat toate drepturile și nenorocirile făcut de acest club înainte de 1989!Baietii astia care comentează pe aici ,prin ziare si tv se fac ca nu știu nemerniciile făcute de acest club in comunism.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.