Comentarii (52)
grim_reaper_cu_tesla  •  16 Februarie 2020, 23:08

MEME ia zi bah puscariasule mai fugaresti cainii ????

zagna  •  16 Februarie 2020, 23:08

Tanase, dar tu, capitanul echipei, ce ai facut pe teren ? NIMIC...

grim_reaper_cu_tesla  •  16 Februarie 2020, 23:07

FCSB = Padurea spanzuratilor !!!

grim_reaper_cu_tesla  •  16 Februarie 2020, 23:06

liniste vorbeste spanzuratul la digi !!!! gigel

Ionut Biliuta  •  16 Februarie 2020, 23:06

Uite cine a ajuns sa vorbeasca la FCSB: petarda echipei! Tanase, joci numar 10, trebuie sa dai pase de gol, sa ai executii din afara careului, driblinguri, posesie pentru echipa, sa faci faza de aparare, sa nu cazi la orice duel fizic cerand fault. Ai cifre de Divizia C bai baiatule! Nu te mai erija in lider cand tu esti alaturi de Cristea, Morutan si Man una din mainile moarte ale echipei. Degeaba vine MM Stoica sa te laude ca ai alergat mult, daca alergi in gol! Du-te ma nene la Hagi inapoi si da-i lui Becali banii aia de transfer din buzunarul tau. Esti o frauda de jucator care mai are si gura mare!

chernomor  •  16 Februarie 2020, 23:06

MM n-a mai postat nimic? :))

chernomor  •  16 Februarie 2020, 23:04

Și ce credeai bă prostule, că dacă s-a întors Mustață de la pârnaie și a mai strâns câțiva atârnatori de prin gura caselor de pariuri, acum o să fiți vulturi? Tot o clonă ciobănească sunteți. N-aveți stadion, n-aveți identitate. Sunteți vai de voi! PS: lasă-ți mustață!

Daniel Irimescu  •  16 Februarie 2020, 23:03
Postat de rjka pe 16 Februarie 2020, 22:59

Steaua inseamna CSA ,NU o clona fcsebista din 2003 ,

Era in demagog ieri superexcitat in studio care a luat foc cind a auzit ca fcsb nu e steaua Pur so simplu ii series musyarul demagogulu

cristi47.reload  •  16 Februarie 2020, 23:01

*** nu sunteți Steaua. Toți știm asta *** Becali

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Alumin Ruginoiu  •  16 Februarie 2020, 23:00
Postat de Dan Dumitrescu pe 16 Februarie 2020, 22:53

*** Uitati-va la moacele lor distruse de victoria Dinamoului, vorba lui Jenei bacsi. Daca era invers radiau de bucurie iar campionatul era piece of cake. Din pacate Dinamo a invins o clona si nu Steaua. Doar Dinamo Bucuresti este Dinamo!

Dinamoului ... Chiar îmi amintesc de Imi bacsi ... Cred că și el , la ai săi 90 de ani râde de spânzurat , ca de altfel tot aliotmanul ... Cred că mai trebuie să treacă vreo 5 generații să găsești un *** ca prostul ...