Alte știri din fotbal
De față cu fanii, fostul dinamovist a dat vina pe antrenor: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!” » Replica a venit imediat
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Un popor neînfricat și curajos. Dacă poporul nostru avea 50% din aceste calități, era departe în Europa, având în vedere bogăția naturală a spațiului pe care îl populăm și îl poluăm.
asemenea oamenii au dus aceasta tara atat de jos , cum mai *** sa spui ca nasosul din neolitic este nevinovat ? pinochio trebuie suspendat minim 11 etape , de urmarit ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar e inutil sa incerci sa convingi un om ce refuza sa inteleaga o faza simpla. E o cauza pierduta. Lasa-l in pace, nu ai nimic de castigat , dar multe de pierdut: timp si nervi in speta. Daca faci o caterinca, ok inteleg. Altfel e fara sens cu indivizi d-astia.
U
Baiete, tu *** rau de tot. Esti atat de terminat, incat sincer, nu pot gasi un termen sa te jignesc, deoarece nu se ridica la nivelul pe care-l meriti. 1.Exista intentie? Da, piciorul nu s-a ridicat singur. 2. Cine era la balon? Perovic dupa ce i-a luat fata lui Cristea. 3. Cine lasa capul in jos? Perovic lasa capul jos, LA NIVELUL PIEPTULUI. Jucam fotbal, sau practicam taekwondo? Chiar daca Cristea era la minge si Perovic lasa capul jos la nivelul braului, tot rosu fara discutii era.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A jucat FIFA ... e suficient... ce piloții de avioane cum se pregătea înainte de primul zbor?
nu prea ai jucat cu..basica sau daca..ai stat in poarta
Dacă era sofer ne întreba ce cauta pietonul pe trotuar...
O nație de toată lauda ...dar asta cu sângele... pare sa fi murit...
Inchide gura, ca iti iese vidul dintre urechi!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.