Comentarii (38)
205385333245464
Livi Andrei  •  19 Februarie 2018, 00:57
Postat de andyandrei2015 pe 19 Februarie 2018, 00:23

cica 1 pct important,cand trebuia sa batem,dar asa e cand menajezi jucatori,si vrei titlu si ch league,basca nu aduci 1 antrenor de valoare si inca 1 atacant si un portar,daca il vinzi pe cel mai bun

Amice, Dica nu este un antrenor slab...doar ca nu este lasat de cioban, sa-si faca meseria!

andyandrei2015
andyandrei2015  •  19 Februarie 2018, 00:23

Livi Andrei  •  19 Februarie 2018, 00:08

*** GSP CU ZIARUL VOSTRU DE IMPACHETAT PESTE!!! MA CONECTEZ SI DUPA NICI DOUA MINUTE IMI ARATA CA NU SUNT CONECTAT SI TREBUIE SA SCRIU DIN NOU BAAAAAAAAA RATATILOR!!!

Livi Andrei  •  19 Februarie 2018, 00:06

Cred ca Gaman e putin mai bun decat Larie, si totusi niciun fcsb-ist nu comenteaza despre Enache? Enache a fost nul pe partea dreapta si poate ca acesta e motivul pentru care Gaman a fost vulnerabil...sa nu mai vorbim de ratarea lui Enache cu poarta goala la 0-0!

observator_federal
observator_federal  •  19 Februarie 2018, 00:01
Postat de Roneo Minune pe 18 Februarie 2018, 23:30

Sa joci cu rezervele si sa faci egal in ultimul minut... greu... Sa joci cu prima echipa si sa pierzi ca Dinamo... IMPOSIBIL :DDDD

Lazio a jucat cu rezervele și, puțin a lipsit să nu scoată egalul care vă scotea complet din cărți... Azi puțin a lipsit (chiar foarte puțin) să nu luați bătaie și vă afecta grav pentru play off... Sa vedem cât vă mai ține norocul ăsta suspect, "puținul" ăsta care vă menține pe linia de plutire?

martinpen
martinpen  •  18 Februarie 2018, 23:57
Postat de catalynn pe 18 Februarie 2018, 23:53

Bai in ce hal se gudura Naum pe langa n-ea jjjijji .... Chiar nu are pic de jena?!

Naum, ca Naum, dar Angheluta de la tv ? Budescu in sus, in jos, cel mai tare... in prima repriza, tot Budescu... ca ar fi bun, etc cat o fi primit ?

catalynn
catalynn  •  18 Februarie 2018, 23:53

1814141488619431
Ovidiu Petru Blaj  •  18 Februarie 2018, 23:49

daca te lacomesti la bani si vinzi tot ce aduce venit asa se intampla.nu poti da vina pe un pusti de 19 ani.HAI CAPU SUS CA NU SA TERMINAT

bobbytza42
bobbytza42  •  18 Februarie 2018, 23:40

cat despre portari nu stiu de ce va plangeti?cine v-a obligat sa-l vindeti pe Nita?nimeni..sunteti avar dupa bani..numai banii va intereseaza...cu Vlad in poarta o sa mai pierdeti multe meciuri..inclusiv in play-off...sa nu va mirati daca o sa va bata si craiova,si cfr si astra....

tandd
tandd  •  18 Februarie 2018, 23:39

PS.gaman ala e fundas?arata ca o clatita cam la fiecare faza,dar il acuzati pe vlad ca primeste gol din 3m