Alte știri din fotbal
De nicăieri! Nou-promovata în Liga 3 i-a transferat pe Mateiu, Rusu, Enceanu sau Dumitriu
0
Au stabilit ultimele detalii! Stadionul de 54 de milioane € este la un pas de șantier
0
Anunț în L’Equipe: „Fotbalistul de la Mondial semnează cu FCSB”
7
„De ce n-ați scos niciun jucător de top?!” » A fost 10 ani directorul Academiei Hagi și face dezvăluiri de impact: „Nu mi-e rușine să recunosc ce am făcut”
8
Știri din fotbal internațional
Cea mai tare imagine de la Campionatul Mondial! Fostul patron din Superligă, alături de Donald Trump și Gianni Infantino în lojă
0
Revelația Cupei Mondiale pleacă în Arabia Saudită! Transfer de aproape 100 de milioane de euro
0
Ce îl pune în gardă pe Filipe Coelho, înainte de Levski - Universitatea Craiova
1
Ce scrie în raportul de joc al finalei despre ieșirea violentă a lui Paredes
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
nu ai cu cine. lipsesc principalele guri de foc...budescu, man, bizonul....nu dai gol....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Enache paralel , din aceiași poziție Dinamo a înscris el cu tehnica lui zeroa dat pe langa. Tanase Dodel încet si prostovan , ovidiu Popescu .... ? A jucat ? alt mister alături de enache cum de suntlasteaua . Coman si tanase slăbuți rău si ei . Ce sa mai zicemslabuti majoritatea milionarilor lui Becali
Băi lasă, chiar așa ? Hai să lase, vreo 3 steliști fără portar eventual să fie meciul frumos, să câștige cei mai mulți (atenție: nu buni)
Asta ca sa nu mai spuna cineva ca doar noi ii consideram pe sătenii fcsbisti niste prosti, luati de la Sfântul Becali: " Am făcut şi eu cerere la UEFA. Dar nu le-am zis să ne spună dacă noi avem palmaresul. Le-am spus că noi ştim că avem palmaresul, dar facem cererea pentru fani. Că suporterii vor să ştie o chestie oficială, că ei sunt oameni simpli şi nu au studii. O să vedeţi voi unde e palmaresul" :-)))))))
Nu il duce capul sa bage formula castigatoare. Asta daca avea un antrenor asa cum e el, acum il gaseai la McDonalds cu eterna zicala "doriti si desert la meniu?".
nici Popescu nu știa ce să facă cu ea. Gândea juma de ora și centra/pasa aiurea. Nici Teixeira nu-i în apele lui
Daca cu astia nu dai minim 3 goluri inseamna ca trebuie sa te lasi de sportul asta.
FCSB pierde ca e Dica o marioneta expirata. E mai strain de fotbal ca Becali de gramatica limbii romane.
auzi si la astia de pe gsp. torje innoada picioarele la 3 stelisti...mi-e sila de acest meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.