Alte știri din fotbal
Aproape de transferul verii în Superligă! Ce jucător al echipei naționale are ofertă de 3 milioane de euro din Championship: GSP a aflat clubul!
0
S-a întors FCU Craiova! Oltenii lui Adrian Mititelu s-au înscris în Liga a 4-a și au început antrenamentele
0
Daniel Pancu, erou la revenirea în Giulești » Cum l-a primit galeria
0
Cei de la Csikszereda sunt siderați, după șocul cu hunedorenii: „Prost din toate punctele de vedere”
1
Știri din fotbal internațional
Roberto Baggio s-a deghizat în hoț după finală: „Am descoperit cum să aduc Cupa Mondială înapoi în Italia”
0
Leo Messi, mesaj după finala pierdută cu Spania: „Va dura ceva până când această rană se va vindeca!”
0
Dezvăluiri despre ultimele momente din viață ale lui Jayden Adams: „Și-a sunat tatăl, i-a spus «nu mai pot» și s-a încuiat în baie”
0
Ce pariuri trebuie să țină campionii mondiali! » „Le-am zis să nu promită, dar sunt nebuni. Nu-s chiar așa urât”
0
Lifestyle
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
De la RO-Alert, la o atmosferă incendiară » Mesaj trivial cât toată peluza + moment de reculegere ignorat
2
Ce să faci când ești prins într-o furtună pe munte și de ce este Valea ...
Libertatea
Oana Țoiu i-a întâlnit întâmplător pe Andrew și Tristan Tate la o recepție ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
140.000 de angajați de la Volkswagen, în pericol să fie dați afară, îl vor ...
Libertatea
Nu are ochelarii la el .
care stea ma *** fara gandire?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
noroc ca a aparut in viata voastra valeri moraru. v-a inchis. adio rapid ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa le-o traga si Nistor!
@cristi-oase: Evident ca sunt cu Steaua, prin urmare vreau sa vad fcsb pierzând orice meci, chiar si amical! :-))) Asa ca azi: succes Dinamo! :-)))
Nu. Dar de ce scrii cu CAPS?
Bravo Dinamo!!!Cat mai multe boabe clonei ***! FORZA LAZIO!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jucatorul nu voia sa plece. Dar totusi...s-a dus la salariu mult mai mare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Serios acum, cand vezi un asemenea meci si ardoarea cu care joaca Dinamo , si impotenta celor de la fc fcsb, iti dai seama ca Steaua ar fi aratat alt spirit intr-un derby. Baietii astia din berceni/pipera n-au spirit,n-au istorie, n-au palmares.Si asta se vede ! :))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.