Alte știri din fotbal
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
0
Întrebat de Baciu, Florin Tănase a dat declarația serii: „Ce relație? Am soție”
0
Gigi Becali îl vrea pe golgheterul din Superliga: „Mâine mă interesez de el” + Negocieri „în secret” pentru Bîrligea: „Renunț la un milion acum”
1
Jurnalistul Cătălin Striblea, după FCSB - Farul, la GSP Live Special: „Bîrligea parcă este separat între minte și corp! E ceva rău la echipa asta”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Declaratiile astea belicoase ale ciobanului puscarias autoate sansele sa prefateze o rusine istorica pentru fcsb: infrangere in fata unei echipe recent eliminata de o divizionara C din secuime (adia o zona fara mare traditie fotbalistica, pentru ca una era sa te scoata U Cluj sau Petrolul cand erau in C si alta e sa te scoata Csikereda).
Da Gigi : CIOCUL MAI MIC!! Un crestin la patrta,cum te dai ca esti,ar trbui sa fii mai modest,mai cumpanit in vorbe si just. Rednic ca antrenor are succese mult mai multe ca Dica al tau,care abia face junioratul ca antrenor.Dinamo va bate exact cum ar fi batut-o si pe voi C-ul Csikszereda .Momentan FCSB nu este o echipa mai buna ca Dinamo,SEPSI OSK,CFR sau Craiova ! Fiecare cu norocul lui ! HAI SEPSI OSK ! VA ASTEPTAM IN SECUIME PENTRU REVANSA !
Ştie cineva dacă este vreo telenovelă turcească, duminică pe la 21.30?
Cand ai halucinații vb EL.acum il inteleg pe bietul om.sa bagi milioane si sa joci catastrofal ,,,,
alo zamu io zic ca asta e bolnav la bolnavit mandria aroganta pe cioban banii baniii ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Două poze.
Ce-i mai frumos decat o poza cu stăpânul pe prima pagina!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am înțeles că, aseară, ai avut o dispută cu Gerula ("ciumetele cu ABC-darul") !
fii atent aici articol ....'' A doua umilinţă în 15 ani! Cum FCSB o pune la respect pe Dinamo '' ....oare cine foloseste foarte des aceste cuvinte pe forum ?????? ....si daca facem o adunare avem numele real ....ceea ce banuiam de mult timp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.