Alte știri din fotbal
Schimbări în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Marin Barbu dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Pai noroc ca mai aduce Mustata cativa din Nord, ca peluza PRA n-ar fi venit la meci ca luni au scoala copii :))))
Pai tocmai ai recunoscut ca marca, culori, sigla, trofee au fost cumparate de echipa Rapid. Cea de acum. Si atunci nu e raposata, nu-i asa ? :))) Te rog eu jackie, fii mai putin fecesebist. Merci :))
Nume? Academia Stavrid sector 1. Palmares? Zero! Tot ce-i trebuie unui club scos din pălăria primarului. Club serios? Mărcile, culorile, sigla şi trofeele răposatei FC Rapid s-au vândut abia la a 19-a licitaţie. De la 3,4 milioane euro + TVA ceruți inițial s-a ajuns la 406.800 euro (fără TVA), plătiți de singurul (!!!) participant la licitație (prietenii știu de ce...)
Oare ce o sa strige suporterii clonei fc fcsb platiti de jiji sa vina la meci ? Tinand cont ca sunt adusi de mustata , cred ca ceva de genu' "pedepse mai usoare!" Sau "fara gandaci in celule" :)))) Tineti minte stimabililor : fc fcsb nu e Steaua ! O larga majoritate din Peluza Nord stie asta. (Cei care arboreaza steagul stiu asta). Minoritarii isi pateaza demnitatea pt o clona :)))
Cum sa tii si cu steaua si cu echipa hotului gigist fc5b!!?? Doar dava esti taran descreierat si esti cu mintea prin bozii!! Huooo fc5b!!
"Peluza ros-albastrilor"? Echipa fcfcsb are culorile galben-albastru !Despre cine e vorba ?
Opa, a inviat prostovanul randoom, acum e magicstar...:))))))
Taranii fc5bisti cer sprijinul stelistilor de la nord!?? Oare suntem o tara de nebuni!?? Astia cu steau si fcsb-ul lor au ajuns de rasul curcilor!!! Cum sa tii cu steaua, si sa-l pupi in cuore (sa sustii) clona care a bagat steaua in liga a4-a!? E o blasfemie inimaginabila! O rusine! Huooo!!
Limbaj de fecesebist. Nivel de rigola. Sunt lucruri stiute. Cand te umileste viata , esti suporter de clona *** . Mai exact, fc fcsb :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
liga 4 :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.