Alte știri din fotbal
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează, după verdictul instanței: „Acest brand a ajuns mai valoros. Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Sa-l vad pe Ponta ca ofera de la 100 euro pe minut si mai discutam !! Altfel prefer sa imi plimb cainele pentru relaxare ...
Corect ... altii fac acelasi lucru pe la inmormantari !!! Cu ideea ca echipa lor exista prin mila lui Dumnezeu !!!...
Va spun eu ca si la Dinamo sa dat bani. Reatul sunteți niște *** care habar nu aveți despre ce se petrece in galerii dar va dati cu părerea ca un autotstiuitor înnăscut... Vai soarta voastra
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Agramatule,du-te ba la scoala,pierzi timpul pe aici in loc sa inveti scrierea in limba romana,prostule!!!
Oare cum mai au tupeul de țăran fcbist pro.st sa comenteze la adresa celor care dau bani sa sustina clubul, aceste "fetițe " gigiste scoase la produs de gigi becali!?? Oare cum de nu se crapa pamantul de rusine sa cada in groapa toti acesti sarantoci si sfertdocti care maculeaza poporul roman!?
Ba da exista... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai saracu de negoita ce sa sponsorizeze ???
Daca au ajuns suporteri sa de-a bani unui club cu atâta istorie în spate, nu știu unde e umilinta mai mare, Negoiță sta la birou *** ***de voi ăștia care dați bani din buzunar pt Dinamo, chiar zice mulțumesc că nu ajung sa bage memorii sa piardă jucători gratis, așa mai ciugulea cate 50 ,100 d mii și mai trăiește și el. Daca îl durea sufletul d club se împrumută el sau se retrăgea cu capul sus și îl privea lumea cu alți ochi...dar el știe numai sa prosteasca suporteri ai ei cad în plasa, deci nu știu la cine este umilință mai mare ,dacă putem să comparăm situația cluburilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PCH fac doua greșeli: 1) e vorba de scenografie chiar dacă bebelușele pra vor dansa pe sub Mustață 2) cetățenii prezenți in peluza respectiva NU sunt o galerie ci simpli spectatori care au primit chiar și biletul de intrare gratuit.
Eşti glumeţ rău, penibilule! Dar e clar dacă eşti fan jiji şi mimi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.