Comentarii (182)
fremenul  •  16 Februarie 2020, 19:46
Postat de hhannibal pe 16 Februarie 2020, 19:34

Tine-ti prelegerile pentru progeniturile tale, nu-mi da tu mie lectii, pullifrici! Habar n-ai de istoria Stelei, dar imi dai tu lectii! Fugi pe coclauri la matineu, ce cauti sa comentezi la derby!?

Ce limbaj agresiv deodata, papusel! Esti periculos tu! M-ai testat tu sa stii ca habar n-am istoria Stelei, nebunule... mi-e ca daca ne intalnim, nu scoti capul din pamant. Care derby, prostule? Ce derby e intre fcfcsb si dinamo? Hai, liber, ca esti prost de dai in gropi..

catalynn  •  16 Februarie 2020, 19:44
Postat de hhannibal pe 16 Februarie 2020, 19:40

De unde stii tu ce fac afara, in afara sa jignesti mai stii si altceva?

Știe Andrei! Dacă ești plecat SIGUR speli closete și n-ai voie sa vorbești despre Steaua! Stai sa apăra și o sa te lămurească! :-)))))

hhannibal  •  16 Februarie 2020, 19:40
Postat de catalynn pe 16 Februarie 2020, 19:36

***

De unde stii tu ce fac afara, in afara sa jignesti mai stii si altceva?

 •  16 Februarie 2020, 19:39

gata baieeti,incetati ! e vremea ca zarurile sa vorbeasca !

catalynn  •  16 Februarie 2020, 19:36
Postat de hhannibal pe 16 Februarie 2020, 19:18

Sunt plecat...temporar! Cam cu ce ai vrea sa contribui?:)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hhannibal  •  16 Februarie 2020, 19:34
Postat de fremenul pe 16 Februarie 2020, 19:30

Daca esti mare fan, nu mai fi tare-n gura pe net, contribuie activ la bunastarea clubului tau favorit. Pe net, esti zero pt clubul tau. Un fan adevarat merge la meciuri, cumpara abonament, cumpara obiecte cu clubul sau constant etc. Eu le fac pe toate astea pt Steaua. Tu ce faci pt fcfcsb? Scrii comentarii pe net?

Tine-ti prelegerile pentru progeniturile tale, nu-mi da tu mie lectii, pullifrici! Habar n-ai de istoria Stelei, dar imi dai tu lectii! Fugi pe coclauri la matineu, ce cauti sa comentezi la derby!?

fremenul  •  16 Februarie 2020, 19:30
Postat de hhannibal pe 16 Februarie 2020, 19:18

Sunt plecat...temporar! Cam cu ce ai vrea sa contribui?:)))

Daca esti mare fan, nu mai fi tare-n gura pe net, contribuie activ la bunastarea clubului tau favorit. Pe net, esti zero pt clubul tau. Un fan adevarat merge la meciuri, cumpara abonament, cumpara obiecte cu clubul sau constant etc. Eu le fac pe toate astea pt Steaua. Tu ce faci pt fcfcsb? Scrii comentarii pe net?

Danut Ognean  •  16 Februarie 2020, 19:27

dinamo victorie

steauanuefcsb  •  16 Februarie 2020, 19:26
Postat de Danut Ognean pe 16 Februarie 2020, 19:01

puscariasii au invadat arena nationala

Sustin o echipa ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Danut Ognean  •  16 Februarie 2020, 19:26

dinsmo victorie

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 19