Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
^^În acel sezon, FCSB a ajuns până în optimile de finală din Champions League^^ .. . . .ba, Craitoiule? ai luat-o razna?
Contra pare să tragă la Cluj, de unde e și Andreșanca..
Vezi ca nu ești informat , badea deține palmaresul lui dinamo ok dar le concesionat lui negoita pe o perioada determinata dinamo are palmares , pe când fcsb nu ,ai excludem pe cei din presa apropriați lui gigi care întrețin din interes și sutin abuziv făptul ca fcsb ar fi Steaua dar justiția a spus altceva iei fiind formatori de opinie a-și încalcă in picioare propria munca și se fac ca nu văd sentința care sa dat negru pe alb fc fcsb nu e Steaua . Este de ajuns pt cine are dubii sa caute la registru comerțului cum se numește echipa lui jiji și cel mai important in ce an sa înființat adică anul 2003 nu 1947 așa ca fcsb sa înființat in 2003 și CSA Steaua in 1947 .
vai ce descoperire au facut craitoiu si udrea...:)aloo, specialistilor, contra a facut o selectie experimentala, vezi convocarile lui hagi, pascanu sau ivan....de la caini nu are pe cine lua, poate pe nistor...
Cum, vrei să zici că e prânzul și (încă) nu am apucat să-ți mulțumim pentru participare??
A, ca să nu uit, e bine să rețin și numele celor care au scris acest articol ( Andrei Crăiţoiu și Dan Udrea) !
Pe scurt, având în vedere calitatea articolelor, consider că GSP este cea mai slabă publicație de sport ! De aceea, acest comentariu nu trebuie moderat / cenzurat /... deoarece conține o PĂRERE / OPINIE PERSONALĂ !! Pentru mai multă siguranță, îmi rezerv dreptul de a copia acest mesaj, cu intenția de a-l posta (și) pe un editorial al domnului Ioanițoaia.
fc negoitza nu-i adevarata dinamo. badea detine tot si echipa din liga a 4-a,care o sa promoveze la pas anul asta in liga a 3-a este adevarta dinamo.
Care derby ..? dinamo cu popesti Leordeni este derby ..? Visați in continuare dinamo fcsb nu esteun derby ci doar dinamo Vs fc becali SRL .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.