Comentarii (17)
crotalie  •  15 Februarie 2020, 15:40

Daca nea Gigi care e om bun renunta sa mai finanteze clubul e foarte posibil ca acesta sa fie preluat de Mache adica va ramane pe maini bune si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

cobadin33  •  15 Februarie 2020, 15:36

Cea mai finantata galerie din lume, cea dinamovista, adica acei baieti care acum cativa ani organizau "coregrafie" pt Ponta la Congresul PSD, cei care beneficiaza de complicitatea Jandarmeriei si intra pe stadioane cu materiale pirotehnice, cei care l-au spoliat pe Borcea ani la randul cu solicitari dintre cele mai trasnite, toti "palicarii" astia famelici, vorba poetului: "Nici rusine nu mai au in smintitele lor guri"!

1cesare  •  15 Februarie 2020, 15:29
Postat de bazinga pe 15 Februarie 2020, 15:27

Mai bine taci din gura...'***"' ASTA ***,CUM ""INTELIGENT"" IN CATALOGHEZI TU....A LUAT TITLURI IN SPANIA,GERMANIA SI ANGLIA....SI CEVA CHAMPIONS LEAGUE.......ADEVARAT GRAIESTI FARA SA GANDESTI ...NUMAI ""O *** ***"" POATE REALIZA ASA CEVA...Doamne...da mintea romanului de pe urma...

... divizia B securiştilor!

bazinga  •  15 Februarie 2020, 15:29
Postat de bazinga pe 15 Februarie 2020, 15:27

Mai bine taci din gura...'***"' ASTA ***,CUM ""INTELIGENT"" IN CATALOGHEZI TU....A LUAT TITLURI IN SPANIA,GERMANIA SI ANGLIA....SI CEVA CHAMPIONS LEAGUE.......ADEVARAT GRAIESTI FARA SA GANDESTI ...NUMAI ""O *** ***"" POATE REALIZA ASA CEVA...Doamne...da mintea romanului de pe urma...

Sorry,sunt eu ***....eram cu mintea la comentariul despre PEP GUARDIOLA!Scuze si MEA CULPA!Daca ma grabesc....asa-mi trebuie!Scuze....DE ACORD CU TINE...PRUNEA CHIAR ESTE UN ELEMENT *** IN *** AVANSATA...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bazinga  •  15 Februarie 2020, 15:27
Postat de 1cesare pe 15 Februarie 2020, 15:23

... nulitatea asta se crede buricu'pământului şi e neica nimeni la clubul securist.

Mai bine taci din gura...'***"' ASTA ***,CUM ""INTELIGENT"" IN CATALOGHEZI TU....A LUAT TITLURI IN SPANIA,GERMANIA SI ANGLIA....SI CEVA CHAMPIONS LEAGUE.......ADEVARAT GRAIESTI FARA SA GANDESTI ...NUMAI ""O *** ***"" POATE REALIZA ASA CEVA...Doamne...da mintea romanului de pe urma...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1cesare  •  15 Februarie 2020, 15:23

... nulitatea asta se crede buricu'pământului şi e neica nimeni la clubul securist.

bazinga  •  15 Februarie 2020, 15:22

2 "finutzi"'....Prunea si Gigi....clasici in viata ai minunatului fotbal mioritic!Deja sunt personaje "'legendare"' ...Astia sunt,altii nu avem!