FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - FCSB 1-1

DINAMO - FCSB // VIDEO PCH e pregătită de marele derby » Atmosferă FABULOASĂ înaintea meciului

Articol de GSP - Publicat duminica, 11 noiembrie 2018 20:42

Dinamo și FCSB au terminat la egalitate, scor 1-1. Fanii dinamoviști au umplut peluza destinată lor cu mai bine de 30 de minute înaintea fluierului de start.

Arena Națională va fi pe jumătatea goală la meciul de astăzi. Cele mai optimiste estimări dau aproximativ 20.000 de suporteri prezenți. Un lucru e sigur însă. Contingentul dur al suporterilor dinamoviști, Peluza Cătălin Hîldan, e prezentă la datorie. Cu mai bine de 30 de minute înaintea startului partidei au creat o atmosferă de vis.

Vezi și: FOTO DINAMO - FCSB // Gazon HORROR pe Arena Națională! Derby-ul va avea de suferit

A uitat-o pe Ghenea? » Dimitrov are o nouă cucerire celebră: filmați pe străzile din Monte Carlo

„Dacă mănânci o lună de la penitenciar, dai colțul!” » Dănuț Lupu, despre condițiile de la Rahova: „Să mă ierte doamna Rodica, dar la Marriott era mai ieftin ...”