Alte știri din fotbal
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
1
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
2
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Prunea a avut sansa sa demonstreze ceea ce stie dpdv managerial avand un buget salarial mult mai mare. In schimb ce a facut? A dat afara tot ceea ce adusese rednic, l-a pus pe domnul goe antrenor desi stia ca sunt probleme. Iar ca achizitii ,praf:Brito,Moura ,Kevin Bru,Mrzljak,Lazar,Skovajsa,Kostrna,Kylien,Sin,Rauta,Bejan sau Perovic.Singura achizitie buna a fost Straton. Echipa castiga doar cand aveau chef de fotbal Nistor,Sorescu si Straton. Apoi l-a dat jos pe Uhrin,adus tot de el, si l-a a pus pe Mihalcea-alta decizie de mare manager. Cat a stat la dinamo, ca altceva nu a facut, a fost doar in conflict cu Balanescu.
Pai nu Prunea a lasat Dinamo la retrogradare desi a zis ca ne batem la titlu cu echipa facuta de el? Nu el se lauda ca isi vrea toti bani pentru ca a muncit pentru ei desi a distrus echipa? Decat oameni cu experienta lui Prunea mai bine luam decizii cu polluri pe interet.
Autolul articolul scrie m-ai prost ca mine
Superb,chiar ma intrebam cand baga ceva cu Prunea)))))))))))Asteptam cu sufletul la gura opiniile lui Danut Lupu,Geani Kirita si evident Cristiaaaan Borceaaa!
Si nu cumva Prunea,vrea sa fie ala care sa conduca?!Dar cat a fost presedinte la Dinamo, ce-a facut,acest personaj conflicual?!
Prunea se auto propune :))
Rade ciob de oala sparta
S-a trezit *** din somn . A fost președinte la Dinamo și am văzut ce bun a fost ... a păpat la Săftica , a făcut nani după masă , puțin spa pentru sănătate în rest nimic . Salariul l-a luat . Oare de ce mai bagă bățul prin gard acum ??? Frustrat , ofuscat , orgolios , răzbunăror ... cam acesta este nenea *** '***'
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate cand spune ca e o problema ca ultrasii decid, asa e. Dar o si mai mare problema e ca dinamovistii vechi, care i-ar putea influenta pe suporteri, macar sa-i mobilizeze, in cel mai bun caz stau deoparte, daca nu baga strambe, cum face Prunea acum. E trist ca romanii (nu e vorba deloc de dinamovisti aici) nu reusesc sa treaca peste meschine interese si parti-pris-uri, nici de-ar fi sa le ia foc casa. Na, asta e!
Ai fost acolo,am vazut de ce esti in stare. Esti la fel de slab ca cel pe care il critici, macar asta nu sapa pe nimeni( Rednic,Dusan). Si lasa-ne cu Suca antrenor,cum a dat de presiune s-a pisat pe el,antrenor de echipe mici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.