Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
8
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
1
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după CM 2026 » Courtois nu era de fapt accidentat, decizia selecționerului a adus eliminarea
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu » Motivul pentru care Khalaili ar fi picat la vizita medicală
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Ce a castigat in acel play out?Pai a castigat...13 victorii!Victoriile sunt frumoase-pentru suporteri-si in meciuri de pregatire,darmi-te in meciuri oficiale!Iar victoriile au darul sa creeze mentalitatea de invingator,cu atat mai mult cu cat avea multi tineri in echipa!
Bratu a facut o scoala de antrenori,se straduieste sa se perfectioneze!Pare mai echilibrat!Prunea,pare din alta epoca si e din alta categorie!Imprudent! A optat initial pentru Sindicatul AFAN,apoi pentru cariera de conducator-cariera care ii"adusese"si...un dosar penal!
N-AI NEVOIE DE SONDAJ,AMBII SUNT LA EGALITATE, II CHEAMA PE AMANDOI -FLORIN-*****
Care este titlu pe care il obții câștigând play-outul? Negoita și Balanescu trebuie sa stie ' doar sunt specialiști în asa performante. Si ca lumea sa nu observe arunca praf in ochii cu duoul de jucători trecuți pe la Dinamo, și care se chinuie să le fie păpuși. Sa-l puna pe Rednic manager, Uhrin sa ramana antrenor, sa ne arate un pic din talentul antreprenorial al domnului Negoita, realizând un sistem care sa asigure cash- flow-ul constant suficient echipei. Cum? Opțiuni sunt, dar controlul total pe care il dorește Negoita ține de epoca micilor meseriași.
Haide sa introducem inca 2 Optiuni: 3. Niciunul 4. Niciunul niciodata valea la revedere liga 3 sanatate Garoiu si incompetentu, mai lipseste stoican din toata ecuatia asta, si ala, oricum, mai bine decat amandoi.
Bratu a făcut treabă la Dinamo ca antrenor. Prunea face bani. Pentru el. Echipa e la retrogradare.
Cam aberant chestia asta, serios. Prunea a avut cariera de junior la Dinamo, nu la Rapid, ca Bratu, a jucat de 3 ori mai multe meciuri la Dinamo decat Bratu... Ma rog, vad ei ce si cum, dar cu sondaje de astea n-ati mai fost. :-)
cine e mai pr05t? ala care voteaza sincel un astfel de sondaj sau cel care in creaza?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.