Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Cristi Chivu după debutul în noul sezon de Serie A: „Trebuie să acordăm credit adversarului. A fost rugină de înlăturat”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul perfect în Serie A + nota primită
0
Espanyol - Real Madrid » Echipa de start aleasă Jose Mourinho la revenirea în La Liga
0
Tragedie în fotbal » Quevin Castro a decedat la 25 de ani, după ce s-a prăbușit sub privirile lui Ianis Stoica
1
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
4
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
deci eu iti spun in 5 commenturi ca un punct sau zero,tot aia este. ca faci egali sau pierzi aproape tot aia este pentru voi,in ce situatie sunteti. da,a fost grav ca ati facut blatul ala cu voluntari si acolo tot egal trebuia sa se termine. sper sa bata astra si s-a rezolvat totul.
Bun sutul, insa Dinamo e intr-un hal far-de-hal. O catastrofa de echipa. Si cand te gandesti ca Salomao e unul dintre putinii jucatori decenti din lot si va pleca, vai si amar. Ramai cu katsikas, popescu si cooper.
Ca-I lene la portar sa se mai uite după minge n-are treaba cu dopingu
Baftă chioară pentru cei de la Minamo rușinea fotbalului.
prostovane
:))) penibili astia de la dinamo
Aoleu ce disperat esti. Fugim drq cu totii de la meciurile echipei noastre sa nu te mai vedem pe tine. Bai omule esti scarbos deja , nu se mai poate !uite ce gol a dat salomao, *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oricum,este socant cate goluri in ultimele minute au dat astia pe intreg sezonul. chiar ca ar trebui testati antidopping,blatistii astia.
nu conteaza,un punct sau egal,daca bate astra,tot aia este.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.