Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
0
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
0
Finanțare deblocată la clubul din România » S-au dat 1,2 milioane de euro
0
Muralul de 90 m2 cu Gheorghe Hagi și un mare rival, după ideea Ambasadei Columbiei, a fost inaugurat la Arena Națională
2
Știri din fotbal internațional
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevarat graiesti Giani
Geani, cel mai bun din perioada geani, foarte tare!!!
Va face negoita *** va ia banii si nu vinde nimic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Geani? Mare fotbalist. Atata minte!!!!
Trebuia sa vii tu si cu lupu !luati exemplu de la cei care iubesc dinamo cu adevarat !
Și care-s pricepuții ăia, Giani? Negoiță i-a adus conducători pe Anghelache, Dinu Gheorghe, Daniel Stanciu, Prunea, antrenori pe Mulțescu, Rednic, Andone, Contra, Neagoe, Dușan Uhrin, pe lângă alți dinamoviști mai neexperimentați: Bratu, Miriuță și Stoican. Nu mi se pare că i-a lipsit calitatea profesională în ceea ce a adus prin preajmă. Mai degrabă el e un nepriceput în fotbal și în afaceri, vânzând ca disperatul, la prima strigare. În loc să investească într-un lot mai acătării, lot cu care ar fi putut obține clasări fruntașe și participări europene. Ceea ce ar fi însemnat altă vitrină, alte prețuri. Și dacă te uiți atent, Giani, toți antrenorii aduși de el, cu excepția lui Uhrin, au fost din galeria celor care au mai fost la Dinamo, fie ca jucători, fie ca antrenori, fie ambele posturi.
cel mai bun inchizator din perioada lui Kirita peste radoi cu 2 clase ..una e sa joci in turcia si alta la nisipuri ..foarte bun pe postul lui ,mare fotbalist..Respect geani ..
dar mascariciul asta a fost fotbalist???...cine naiba la considerat pe epava asta fotbalist???....dute la emisiuni tv batranule.
In afara de mescareli pe la tv ce sti tu sa faci ? Ce ai facut tu dupa retragere ptr fotbal sau ptr Dinamo ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.