Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
0
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Bre.... pana la urma ii dau adresa aia lui bakunin. Ca o tot cere de vreun an. Dar am zis sa fiu om responsabil...
stia negoita ce spune cand afirma ca fcsb e steaua. stia ca daca sunt indoieli asupra detinatorului brandului steaua o sa fie la fel la dinamo si ii va fi greu sa convinga pe cineva ca detine cu adevarat brandul dinamo. A fost baiat finut nu i-a facut prosti in fata pe suporterii dinamovisti ca sustin cauza talpanista dar nici bine nu i-a picat sa vada atata prostie autodistructiva la dinamovisti.
Daca asta e compunerea ta din vacanta de iarna..ar trebui sa ramai repetent in vara..
Ii ceri prostului sa se lepede de prostie? Asteapta....
hai sa privim la rece situatia fotbalului romanesc si a investitorilor. in general oamenii cu bani sunt sensibili la probleme iar numeroasele cazuri de infractiuni facute de oamenii din fotbalul romanesc lasate cu ani grei de inchisoare reprezinta tot atatea motive cineva sa se gandeasca de 2 ori inainte sa investeasca in fotbal. Un alt aspect care este la fel de important este cel al situatiei clubului vizat pentru o eventuala investitie. scandalul dintre armata si gigi arata eventualilor investitori tentati sa investeasca la cele 2 cluburi steaua sau dinamo ca se pot trezi implicati in scandal ba mai mult si cu banii dati si fara marca. Acest ultim aspect arata inteligenta limitata a dinamovistilor talpanisti care nu au inteles ca scandalul gigi-talpan ii afecteaza indirect in mod negativ situatia marcii dinamo fiind asemanatoare cu a stelei. Nu este intamplator faptul ca singura investitie serioasa cu exceptia lui gigi se face la cfr, club fara probleme de brand. cfr-stii au numai de castigat de pe urma scandalului gigi-talpan pentru ca toate celelalte rivale sunt afectate negativ in special steaua si dinamo.
Rau am ajuns, David asta cine este? Ce presedinte este daca nu atrage fonduri, sponsori? Ce administreaya asta?
:)))))) sa fim seriosi , la Dinamo nu vine nimeni ; banii cica s-au dus ca ''repatriem'' cativa imprumutati obscuri ...
Ghveciurilor....ca sa zic asa
planul tau sa scrii ceva corect si logic in limba romana cand il pui in aplicare ?
Bine ca recunosc ca nu au bani de transferuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.