Alte știri din fotbal
România - Georgia, pentru primul loc în grupă la Europeanul de minifotbal » „Tricolorii” sunt calificați deja în optimi
1
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
0
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
10
Știri din fotbal internațional
Au atras toate privirile » Apariții spectaculoase pe gazon înainte de finala Ligii Campionilor
0
Ionuț Lupescu, pe gazon la finala Ligii Campionilor dintre PSG - Arsenal! Ce rol are
1
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Primele imagini de la stadion: echipele de start
8
Carlo Ancelotii, verdict în privința prezenței lui Neymar la Mondial: „Ca să fie clar”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
3
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Okey, nu mai stau sa ma cert cu tine, fiecare cu parerea lui.
Spre ghinionul meu??? Nu ma intereseaza ce se intampla in zona aceea, nu are de ce sa fie spre ghinionul meu.
Spre ghinionul tau avem primar PDL la al 2-lea mandat. Si isi face treaba, tot spre ghinionul tau!
Uite l pe Gogutza cum se da mare ...nu stie ca oamenii sunt diferiti in viata si asemanatori in moarte ...
Hai las-o moarta-n papusoi sa nu ne certam acu' la sfarsit de an. Dar dupa cum ai observat n-avem pe cine vota la presedintie! Nici monarhia n-ar tine la noi. Sa nu-mi spui ca esti pro pentru unul decorat atat de Hitler cat si de Stalin? Galetile si pantofii nu prea au succes aici! Poate la "porumbeii" de Copsa-Mica!
Prin zona ta, sunt numai primari USL, si pe aia tot eu i-am ales??? Ipocrizia unora ca tine ma lasa rece.
:))))) Ba, daca si noi suntem analfabeti, pentru voi nici nu exista termen de comparatie, poate evul mediu....
Te-a pus Base, suflator in goarna????
Esti total pe langa. Iar faptul ca tu nu "sti" ca "sti" se scrie cu doi "i" te plaseaza in zona de analfabetism pur, caracteristica dinamovistilor.
La cum ma stii??? Nu il suport pe marinar, asta nu inseamna ca votez cu USL. Doamne fereste sa ajung sa il votez pe cioban, nu am ajuns ca voi, slava Domnului. Cand am sa ajung sa il votez pe cioban sau pe Diaconescu, inseamna ca am inebunit. Eu nu sunt ca voi bai tarnavene, eu nu votez pentru o galeata cu ce va da voua acolo... Poate ti-au placut pantofii de la Udrea????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.