Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
5
Știri din fotbal internațional
Regele! Leo Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria Campionatelor Mondiale
0
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
0
Recordul negativ stabilit de Lionel Messi la Campionatul Mondial!
0
Mai pot „bătrânii”? Să înceapă dezbaterea! L-a văzut pe Luka Modric la Mondial și are o opinie fără echivoc
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
danciu nu se poate desparti de trecutul stielist, capatos are mintea stramba de la cate emisiuni a avut cu zavoranca si tot felul de forme de viata din zona centurilor. Cand era clubul la greu cum au ajutat? Scuzati, nu aveau timop decat de declaratii ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, ba! Respect. Nu oricine este ajutat sa tepuiasca!
corect. cel mai grav a fost la realitatea ca efectiv in secunda doi dupa ce au declarat falimentul au reinfiintat realitatea plus fara nicio schimbare. doar in statul mafiot roman se poate asa ceva. ce a facut vitan barzesti este o rusine mondiala,au sters peste 5 milioane de euro din pix. vestea buna ca tot au ramas aproape 3 milioane de euro pe care acesti doi pacalici oricum nu-i au. ca sunt 8 milioane sau 3 cate au ramas acum,tot faliment este.
penibil sa spui asa ceva.auzi voicu si nicolescu care parca au fost si la falimentul lui rapid acum cativa ani partasi. tu asa spui de parca nu mai puteti intra oricand in faliment. sunt totusi 3 milioane de euro datorii de platit plus cheltuieli actuale anuale de cel putin un milion de euro. retrogradati si va desfiintati.
Am spus și sponsori,drepturi tv,prietene patron înseamnă să îți permiți să tii un club de fotbal că așa sa preiei un club și să ștergi din pix milioane de euro datorii adică să dai teapa statului nu este mod de a conduce,in lumea reală daca ai o patiserie și nu ai trecut doi covrigi și o brânzoaică pe bon te rupe ANAF ul in doua,pe când la fotbal se șterg milioane din pix ,realitatea tv unde latra Rareș Bogdan a stat 8 ani in insolventa apoi faliment ,pro tv nea Adi S niste milioane evaziune,csa se joacă alde generalii bese in cizme ,milioanele astea le plătim noi,ai bani sa fii patron de fotbal te implici nu ai stai pe margine și lasă povestile
Din banii suporterilor se platesc salariile de vreo 8 luni? Din banii suporterilor s-au platit datoriile din planul de reorganizare? Din banii suporterilor s-au platit datoriile catre jucatori ca sa fie ridicata interdictia la transferuri? Din banii suporterilor s-a platit cantonamentul? Din banii suporterilor s-au platit primele de promovare? Totusi putin respect!
Marele dinamovist Danciulescu, Manager General la CS Dinamo creste dinamovisti care cer autografe stelistilor!!! Danciulescu esti de rasul curcilor ... tu si capatos marele "plasator" de tinere talente! Daca nu era Voicu si Nicolescu Dinamo 1948 nu mai exista!!! Daciulescu omul cu 1000 de fete!!!!
La Dinamo au venit niste insi care investesc banii suporterilor,drepturi tv,și publicitate,niste iluzionisti care își îmbracă neputința financiara in romengleza si încă exista suporteri care cred în ăștia,și îl înjură pe Danciu,pe Capatos că sunt așa și pe dincolo,important nu este cine emite o opinie ci daca este adevărată,iar în cazul asta au dreptate
sa se duca danciulescu sa bage bani daca tot plange...cand negoita a vrut sa vanda nu a venit nimeni, dupa spanioli nu a venit nimeni...la toate echipele care au falimentat nu a venit nimeni. Singurul om cu bani care a venit a fost sucu, in rest doar din gura...diferenta e ca la rapid umpleau stadionul si la bine si la rau la dinamo am vazut ca nici arcul de triumf nu prea il umplu...tot din gura auzi toti specialistii ca x e echipa mare, poti face bani cu un marketing serios, are suporteri, dar realist in romania nu a reusit nimeni pana acum
Mandria partidelor comuniste ;))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.