Alte știri din fotbal
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi la națională: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui! El a rupt prea mult gura târgului?”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
1
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Multescu poate e peste Puriu! Astia din tribuna se pricep la tehnicieni? Numeste galeria antrenori? Da cine se cred ei? Gigi Becali?;)
exact. unele echipe (d. ex H'stadt) ar fi câștigat 1-2 locuri, și implicit mai mulți bani, iar rinamu retrograda de drept
ăia din satul Sibiu v-au dat 4, la ei în sat :))))))))))))))))))))
Poate sa bage si juniorii, daca ramane Burlanu pe functie nu pica din prima liga chiar daca se mareste numarul de echipe la 18.
Realitatea este că băieții ăștia au jucat execrabil tot sezonul, ducând Dinamo într-o situație în care n-ar fi trebuit să fie niciodată. Crezi că le-a păsat? Unora, da, celor mai mulți deloc! Prin urmare, trebuie deratizat clubul, pentru a scăpa de toate aceste personaje macabre. Să plece Lazăr, Popa, M. Popescu și toată liota de neputincioși. Să aibă tinerii creștere sănătoasă, fără nulitățile alea tupeiste prin preajmă! Dacă nici după un astfel de sezon ratat nu se curăță clubul, atunci când?! Ăsta nu-i Dinamo, să râdă de tine toți prăpădiții de la sate precum Clinceni sau Sibiu!
Daca nu vin spaniolii, Dinamo tot pe ultimele locuri va fii. Iar atunci nustiu daca isi vor mai permite sa schimbe si a 2 oara sistemu. Eu zic ca le-a pus mana in cap dinamovistilor cu chestia asta.
E clar...la anul o sa avem 18 echipe...
Dinamo începe pregătirile pentru noul sezon! Cine va fi antrenor: „Încă nu am semnat, dar e o chestiune de ore”:))) Antrenor va fi magazionerul ,ca s a vindecat si e sanatos tun!:)))
E bynicel si mihai popescu
ist aduca Rednic , petarde, ca la Iasi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.