Alte știri din fotbal
Chindia Târgoviște și-a adus antrenor cu nume, după ce varianta Oprița a picat: „Bine ai venit!”
3
Toate declarațiile lui Burleanu, după Comitetul Executiv: „Doar cluburile de drept privat mai pot participa în play-off. Decizie în unanimitate”
4
Recidivistul Bergodi și-a aflat pedeapsa, după scandalul-monstru cu Dinamo
2
Orlando Nicoară, directorul general EAD, se ia de primarul Ciucu: „A pierdut 500.000 de euro”
4
Știri din fotbal internațional
Revoltă la Fiorentina, refuză să se mai antreneze! » Cazul Alvarez, replicat în Serie A
0
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele probabile
1
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » A costat 100 de milioane de euro la 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
Tiriac e din alt film. Pe Dinamo ii paste solutia Rapid, care, iata, merg destul de bine. Nu prea e clar de unde vin banii, dar e o emulatie importanta si au rezultate.
Are 80 de ani, stă pe un maldăr de bani( mare parte din ei făcuți în România coruptă post-decembristă), se dă drept dinamovist, dar nu vrea să riște niciun leuț pentru acest club. În schimb, se ține de ironii. Halal să-ți fie, zgărcomanule! O să-ți tină bănetul de cald pe lumea cealaltă!
Sa va spun care-i TREABA..Pa mine m-a invatat un economist o TREABA,sa nu iau gratis nimica ...
Dacă ai datorii, prin firmele tale, către statul român, cum poți fi numit într-o funcție publică? !!! pentru cunoscători
Ce profesor? Ce subiect comun academic poate fi găsit cu acest *** de ”patriot” (unii ar spune ”parrot”, eu nu)...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești pe afară! Țiriac a spus cu gura lui că banii și i a făcut din bișniță!ca și becali!
nea Nelu se pricepe la mistreți măi băieți!
Deci sa nu accepți nimic fără șpagă
Tiriac bisnitar? Nu cred... Tu ***? In mod sigur...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
are dreptate. l-a invatat ca, pentru a primi ceva, trebuie sa fie platit :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.