Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Autoritatile ar fi trebuit de mult sa se autosesizeze.Daca as fi fost eu infrctorul,sa jegmanesc o societate in hal fara de hal,as fi fost demult inchis.Dar asa-i la noi,nimic la locul lor si toate cu susul injos.La noi marile companii fac evaziune,dar ei se ocupa cu prinsul babutelor cae vand urzici cu gramajoara si ridichi cu legatura,fara bon fiscal.Cauta pe cei care-si procura un bradut de craciun,dar se fac ca nu vad garniturile de tren cu cherestea sau cu lemn brut,care pleaca din padurile patriei,in zari straine.Statul se ocupa de gainarii,de pestisori,nu de rechini.
Ia uite la ei ma, vor interventia politicului din nou ! Pai nu voi infierati alte echipe si le acuzati de sprijin politic ? Nu va ajunge ca sunteti cea mai mare teapa fiscala din Romania, ca va tine politicul in brate ? Vreti mai mult ? Vreti maximum. Cum sa dai afara un actionar majoritar dintr-o societate ? ...decat printr-o ilegalitate.
Trebuie vorbit cu partidul aur si sa facem scandal impotriva spaniei
Respect d-le Ionut Lupescu!
Infractori la clubul miliției? Nu pot să cred!:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.