Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Insolventa este aproape si de vOI !!!! ... nu mai aveti bani de lucerna .
ce face ma nentu' gigi, ai fost azi la el? ti a bagat si tie ceva? sau doar ti a bagat O ?:))
poateie,ce jucatori a luat Steaua de la voi? bai descultilor,nu vedeti ca va umilesc niste pusti la pubertate?
ce nume de mulgator ai ...deci tu I-ai muls magarul lui jiji ..
Imi place cum se ataca insolventul exclus din EuroPA! :))))))))))) Va meritati soarta sklavetilor! Ala a investit 14 milioane de euro si voi credeti! :))))))))))
Si eu sunt in probe la Dinamo ..a zis Teja daca iti trag in seara asta bine la Mwwie ..semnez cu dinamo pana in vara .....roaga-te sa semenz cu dinamo ...asa ca toata primavara te umplu de mure
voi aveti nevoie de mulgatori, cei care au fost, i-a dat afara becali pentru ca mulgeau si berbecii:)..nu pot sa nu remarc ca maidanezii sunt activi....pe piata transferurilor :)
puti a wcsb!
sa vedem cati raman din cei 11
Care voi,potaie flamanda?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.