Alte știri din fotbal
Omul care l-a adus pe Macalou în România a dezvăluit cum s-a realizat transferul » Ce spune Sabău despre noul star din Superliga: „Erau semne de întrebare”
0
Kyros Vassaras, întâlnire cu reprezentanții cluburilor din Superliga: marii absenți
0
FRF introduce un nou sistem în Superliga și Cupa României » Ideea cerută în trecut de Mirel Rădoi va fi pusă în practică
0
Înlocuitorul lui Flavius Stoican la CSM Reșița: „M-a convins să revin”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid impune o interdicție înainte de meciul cu Manchester City, din Liga Campionilor
0
Cassano distruge derby-ul pierdut de Chivu: „Un show dezgustător. Nu s-a schimbat însă nimic pentru titlu!”
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează marți cu Galatasaray - Liverpool
0
Alvaro Arbeloa îl acuză iar pe președintele Barcelonei: „Candidatul Laporta i-a cvadruplat salariul lui Negreira"
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
3. FC Brașov vs Machado Ricardo – Încetare raporturi contractuale și pretenții financiare – Termen 05.02.2015. _____ Nu il mai visati pe Machado la Dinamo că nu vine. _____ ://www.lpf.ro/stiri/hot%C4%83r%C3%A2ri-ale-comisiei-de-recurs-a-frf-din-29-01-2015.html
Bah oameni bun, Marc,Machado si Serginho sunt jucatorii lui Dinamo suta la suta, intrati pe transfermarket sau pe wikipedia ( siteuri cu specializare) si sa vedeti ca figureaza ca noii jucatori ai lui Dinamo, in plus daca nu ma insel, ieri la fanatik si la digisport au zis ca machado si marc au semnat precontracte cu Dinamo, deci imediat cum devin liber de la comisie semneaza si contractul ca sunt obligati odata ce sau pus de acord, deci nu mai sunt sorti de izbanda ca afacerea sa pice !!! CIokuu mik fcsbisitlor ca venim peste voi !!!
Aaaa, nu neg că Durimel este o petardă, dar Cordos este la fel ca el, nu mai spun de Mr. Web...
De ce este mai bun decât Durimel, cu Durimel in teren nu am primit 13 goluri in ultimele 5 etape, dar cu Cordos si Nedelcearu da...
nu am spus ca e Sergio Ramos,insa daca ne raportam la ce avem..e peste toti,inclusiv cu 3 clase peste Durimel
Pentru că el este tăticul lor, Stanciu este adus de marionetă, tot tataie Anghelache conduce.
Așa este, imperial a jucat, oare care sunt meciurile ale când a jucat Cordos bine, la 3-0 ala cu Fcsb sau la 6-1 cu Astra??? ____ Aaa, poate a jucat bine la meciul cu "forta mondială" CS Mioveni.
Nu inteleg ce tot il intrebati pe anghelacche asta! Nu mai e nimeni in tot clubul sa va raspunda la telefon???
Durimel? Bate-n lemn!;)))
...pana gafeaza unul, adica dupa prima etapa :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.