Alte știri din fotbal
Dan Șucu, încă 5 milioane de euro la Rapid » Anunțul făcut de club
0
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
1
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
4
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Anul viitor o sa fie mai bine, cu 3-4 jucatori de la echipa a 2 a o sa jucam in playoff in locul Academiei Berceni și chiar dacă ajungem in playout nu văd sa avem probleme.
Sezonul viitor 3-4 transferuri si jucam playoff
Băi, da! La ce a fost la Dinamo anul asta chiar că-s eroi...
Daaa, ne-au salvat de *** care se tot întinde peste Liga I.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Principalii vinovați pentru situația actuală dezastruoasă sînt derbedeii ăia doi, Prunea și Neagoe, pentru ceea ce au făcut în primăvara și vara lui 2019.
Te lupți degeaba cu ăștia... au mintea odihnita...
fereasca d-zeu sa castige dinamo cupa si fcsb locul 2 :)))))))))))))))))))))
doar FRFul ne-a salvat ? eu am informatii ca s-au implicat si UEFA, FIFA, CIO, TAS, ONU, NATO si NASA. daca ne iubea FRFul de ce ne-ar fi lasat sa ne toace arbitrii tot campionatul ( am fost ajutati in 2-3 meciuri, e adevarat, dar si dezavantajati in cel putin 8) . I-a impus Federatia Viitorului sa se dea la o parte? sau Iasiului ? s-ar fi dat la o parte altii eventual, mult mai linistiti in clasament. FRF putea sa aplice regulamentele si sa o retrogradeze pe Astra si totusi nu a facut-o. decizie de care ar fi beneficiat Dinamo la un momentdat, acum ma bucur i-am depasit prin rezultatele din iarba
După o piesă în 4 acte (victorii) iată că se decernează și coronițele de eroii . Cei care i-au ajutat la scenariul acestui grotesc spectacol vor primi medalia Legiunea de Onoare în grad de Ofițer . "Proletari din toate cotloanele , uimiți-vă!"
moldoveanu cu asta se ocupa ...asta este interesul, ca noi sa-l injuram ...sa ne stearga contul ...apoi sa aparem cu alte conturi noi ...si uite asa facem trafic pt gsp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.