Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
13
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Ai și tu o grijă!
Dacă nu-l dădea, nu juca, și nu ajungea la valoarea asta, minte miau
In articol e vorba despre un jucator de la Sibiu si echipele care si-l doresc transferat la ele, dar autorul a facut in asa fel sa pomeneasca de o cu totul alta echipa. Dar olaru, cel ce se tavaleste si rostogoleste, nu-l vrea nimeni ?
Rinamoviștii vor numai jucători gratis sau pe sume de nimic
Si becalotu l-a dat pe gratis!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.