Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius mută vina eliminării Braziliei pe Carlo Ancelotti: „Nu am fost niciodată vanitos”
0
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Se marchează și golul 5, tot stadionul este în picioare
0
Mondialul „demisiilor”! Încă un selecționer și-a anunțat plecarea după turneul final
0
Erling Haaland: „De obicei, așa se întâmplă. Încep să cred că este un dar de la Dumnezeu”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
frate ai probleme grave cu gramatica...asta ar trebui sa te ingrijoreze :)))
stau si citesc tot ce scrie fiecare si ma crucesc....chiar nu s a saturat nimeni ca de 5 ani mereu sa fie gasit vinovat antrenorul?????? s a gandit cineva ca poate jucatorii sunt de vina si actionarii care fac transferuri de 5k pe sezon..????? crede cineva ca daca pleaca bonetti, grigore nu va gresi meci de meci, pulhac va da o centrare de gol pe meci, catalin munteanu va alerga mai mult de 2metri patrati???? cat de mult va inselati
s[eram ca darioboneti nu p[leac a ..darf daca o face telnar sub nici o forma .. cCHITRILA AR FI CEL MAI INDICAT ..e tinar si cu entuziasm si eu crewed ca e peste ciobi carea avut o sansa ,chirila merita pina in iarna un interimat pina il aduceti pe GRIGORASA .. telnar o sa fie marioneta lui dinu si fratilor becali , o sa-i fioe frica sa joace fara munteanui sau danciulescu ..dar ma ingrijoareaa o declaratie aluyi danciulescu ,cind a fost suparat dupa meciul; steaua ..in toata declaratia nervoasa a spus ca in ciuda contestatarilor el oi sa mai joace un an ..eu cred ca cei ce se duc la badea nu stiu ce se ceara nesimtitul asta de danciulescu stia el ceva cind se ratopia la boneti pe banca !!
NU lui bashinel-munteanu!
"Acţionarii nu trebuie să fie supăraţi acum, pentru că vor fi fericiţi la finalul sezonului, cînd vom ieşi campioni!" Hai frate ma lasi...parca-i cazut de pe alta planeta...
da jucatorii n-au nimic ASTIA CARE AU VANDUT MECIURI SI CAMPIONATE NU PATESC NIMIC ,pulhac lovit BRUSC CU STEAUA la cateva zile se face sanatos la fel de BRUSC IN CLUBUL ASTA CHIAR NU JUDECA NIMENI ,NU VEDE NIMENI vai de capul tau nicule
casele de pariuri ar putea sa introduca in program - cu un pronostic 1 sau 2 - care echipa dintre dinamo si rapid va ajunge prima in stare de colaps.
Iar ati inceput cu minciuni si supozitii. Aia 30 de insi care s-au dus peste Badea nu reprezinta pe nimeni ori au fost trimis acolo cu dedicatie. Daca tot s-au dus la Badea de ce nu l-au strans nitel de koaie poate baga mana in buzunar iarna asta si cumpara niste jucatori de fotbal ca ne-am saturat de melci,fenomene si alte pulhace.
Hai Dorinele .. transfera-l pe Surdu !
Boneta este cel mai tare ! Păstrați-l !! : )))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.