Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Cu epavele ale in retur le dam 4,5 , chiar si cu rezervele tot ii batem .
poti sa te superi dar in realitate suntem praf la juniori si copii ... nu doar dinamo ... TOATA tara este PRAF
in UCL ??? sa dea domnu"
Nu intelegi nimic. Dinamo nu-i Viitorul Constanta( cinste lor), Dinamo are vreo 1000 de juniori in vreo 5 centre , Dinamo e la nivel national, e un brand. Borcea e un pacalici ce da bine pe sticla. Un fel de Udrea, doar ca-i brunet>)))
Parca-l vad pe Tolontan punandu-i sa-si faca mea culpa. sa-si vada conturile si sa dea note explicative>)))
Locul 5 ä e asigurat .
sunteti praf in realitate lafel ca restul cluburilor de pe la noi ... singura echipa care are viitor si perspectiva este Viitorul Constanta. in rest bate vantu ... apropo sti cati bani a bagat borcea in copii ?
i just farted in the name of this sign :)
Alooo,gsp,nu spuneati voi ca Marius Niculae e suparat ca nu este lasat sa plece in China???Eu atata vreau,cand un ziar da o stire falsa, sa-si faca mea-culpa!!! Dar,nu cred ca am sa vad.....berze iarna.
12 ani, trei campionate, patru cupe?? O primavara europeana?? Nu suntem chiar asa de ras. O sa vina un antrenor ce o sa-i vada pe cei mai talentati pusti . ma bucur ca-s in curtea noastra. N-avem noi glagoria Stelei, dar avem viitor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.