Alte știri din fotbal
Comunicat oficial despre starea gazonului de pe Arcul de Triumf: „Bugetul alocat pentru asta este zero lei!”
0
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
După 13 ani a căzut recordul lui Ionel Dănciulescu! Dan Nistor a intrat în istoria primei ligi: „Țin foarte mult la el!”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
? Esti incoerent.
Pai i-o văd ca numai când e vorba de Steaua legea e lege! In rest … :-))) Și atunci!?
Ba, trezeste-te! In Romania si legile sunt ignorate! Dar, nu ar strica o lege care sa prevada clar ca banul autoritatilor publice centrale si locale sa nu finanteze sportul profesionist.
Dinamo intră în liga 1. Oare câți or sa moara de oftica de pe-aici!?
No, ddbist cu minte scurtă și de pe contul ăsta. Echipa mea e H'stadt
O ideea buna. IN SFARSIT "teparii" care intra in insolventa TREBUIE IMEDIAT RETROGRADATI SPORTIV, dar nu in Liga 2, ci in Liga 4 si sa li se interzica sa promoveze cat timp sunt in insolventa.
Pai și atunci cum facem!? Ca așa funcționează democrația, nu?! Nu spuneați voi ca Primăria e una, Ministerul alta, pt ca oamenii aleg Primarul, nu și Ministrul!? Nu știu daca piteștenii l-au ales pe al lor pt a se ocupa de echipa de fotbal, pt ca deunăzi a declarat: de acum nu ma mai ocup de echipa ci ma concentrez pe atribuțiile edilitare! :-)))))) Cum bai așa ceva!? :-)))) Revenind! Daca reprezentanții majorității nu dau o lege clară care sa interzică banul public in sportul profesionist, de unde știm noi ca asta e de fapt voința majorității!? Ar merge un referendum, însă și la ălea au găsit motive sa nu le aplice … Deci cum facem!? PS: uite ca au găsit timp pt amendamentul Ciolacu și au găsit timp ca sa dea avize negative si sa torpileze pe cel al lu’ nea Vasile.
Aia au multe datorii. Ignora majoritatea.
De acord cu tine, majoritatea decide! Însă dacă majoritatea asta dorește, au votat niște oameni in Parlament care sa ii reprezinte, e datoria acestora sa dea o lege clară, corect!?
Majoritatea este relevanta. Ori majoritatea doreste o scoala, un teren de sport pt copii din cartier, un spital. Nu sa plateasca succesul lui Popovici sau pe Ady Popa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.