Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » S-a marcat primul gol al serii
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Ne au demonstrat destul zic eu românașii noștri autohtoni ca n au nicio treaba cu varza, ți se pare fotbaliști care au confirmat alde Popescu, bejan, moldoveanu, neicutescu, Răută, Crețu , Măgureanu , Ehrman cu ăștia am ajuns unde am ajuns , deci eu m am saturat de mediocritatea românească , jucatori romani buni nu prea exista, de la Hagi nu a mai fost unu roman foarte bun sau bun. Poți verifica .
Pombo a picat transferu după ce spaniolii de care aparținea sau sucit, voiau o suma de 1 milion pe el și nu se merita, având in vedere ca poți sa i oferi salariu lui alex garcia asta de la city in banii aia care e peste pombo-Colombo ăla. Cât îl privește pe Pablo de Blasis, eu știu ca nu a picat transferu , mai erau mici detalii de pus la punct, contra a anunțat astăzi in conferința de presa ca mai așteaptă jucatori și la fel și la plecați vor mai urma. Deci probabil ca de Blasis vine mâine sau maxim vineri. Eu sper sa aducă și un fundaș central și un vârf pe lângă acest nr 10 garcia, care vine in locu lui fabbrini
Eeeeiiii dacă vine asta băieți e super transfer, nu mai are nevoie de nicio prezentare, site-ul transfermarket și c v ul sau este unu bogat Villareal, city, Sevilia, meciuri in la liga, internațional de tineret la toate sectoarele de juniori, super bunnnn, și are și 23 de ani , clar cel mai bun transfer , asta e peste și borja valle sau cămara , sa dea domnuuu sa vina
Nu dormi, tristule? Vezi ca in 2006 Steaua a jucat o semifinala de UEFA. Si are primaveri recente... Poate te-ai uitat si la Steaua 1-0 Chelsea! FCSB-ul cum zici tu. Tu esti non stop pe GSP? Ai vreo boala sau lucrezi antiRomania? :D
Ala tot viseaza ca e steaua 89 care juca finala celei mai puternice competitii europene de la acea vreme. Omul a ramas cuplat fix acum 31 de ani
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa nu exageram....totusi...
Deci nu mai pot de atata raaaaas !!!!!!!!!!! Ma intreb cateodata, cati ani au fanii astia ai lui DINAMO 1948 SA ????? Pentru ca daca ai mai mult de 15 ani, NU poti sa te duci dupa fenta, cum o fac ei cu transferurile astea si cu visele de campionat :)))))))))))))))))))))) Deci e clar, si anul acesta va fi largit numarul de echipe din Liga 1 :))))))))))))))
Si eu sper sa revina Dinamo cat mai rapid in Liga 1... Deocamdata AFC DINAMO BUCURESTI al lui Badea este in Liga a 4 a... Despre DINAMO 1948 SA ( sic cu 1948, ca e infiintat in 2001, conform Registrului Comertului, avand CUI : 13699971, si numar inregistrare la Reg Com J40/1429/2001, conform Registrului Comertului ) ce pot sa zic... multa bafta DDB ( prietenii stiu care e treaba cu B-ul din DDB :))))))))))
Ar fi venit la fc fcsb Mogoșoaia Berceni, dar... veșnica lor pomeniiiiire!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.