Alte știri din fotbal
N-are niciun gând să plece de la echipă, după Dinamo - U Cluj: „Îmi place totul”
0
Alex Chipciu recunoaște superioritatea lui Dinamo: „Am multe gânduri în cap”
0
Cristiano Bergodi a fost învins de Dinamo, dar susține că altă echipă e cea mai puternică din Superliga
0
Kopic a dat declarația serii: „Nu mai credeți tot timpul ce spun jucătorii” » Îl laudă public: „Cel mai bun sezon din carieră!”
3
Știri din fotbal internațional
Real Sociedad o răpune pe Barcelona, după un adevărat „Thriller” la San Sebastian » Prima înfrângere pentru catalani în 2026!
0
Senegal câștigă finala pe care o ABANDONASE în minutul 90+7 » Ultim act incredibil la Cupa Africii
1
Milan câștigă pe San Siro și strânge clasamentul » Cum arată situația la vârf în Serie A
0
PAOK & Răzvan Lucescu sunt pe val în Grecia! Victorie și PRIMUL loc
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
Nu sunt fan Gigi, dar suntr fan FCSB pentru ca ea este in opinia mea Steaua. A fost vanduta pentru ca urma sa aiba aceeasi soarta ca Rapid si Dinamo FALIMENTUL !!!. Dupa un timp cand generalii de carton care nu au facut nimic pentru tara asta s-au gandit ca mai pot face niste bani au facut CSA Steau , la apelul bocancilor . Gigi a facut puscarie pe buna dreptate, dar schimbul de terenuri s-a facut singur ? De ce nu a fost arestat nici un membru al armatei, generalii de ce nu au platiti despagubiri ??? De ce statul la unii le face stadioane iar pe altii ii baga la puscarie si ii jecmaneste ?
Hau-hau e bine si usor de tinut minte...
Astia chiar nu inteleg ca acel stadion nu e al echipei tepare numite dinamo ci ca e al clubului CS Dinamo care are la randul lui echipa de fotbal si ei sunt musafiri acolo si trebuie sa plateasca chirie daca vor sa joace.
Nu trebuie sa se numeasca dupa numele nici unui fost jucator, s ar crea orgoli intre suporteri,uni sunt pro unui jucator alti altor jucatori, trebuie sa numesca stadionul DINAMO, doar in cazul unui sponsor puternic se poate sa poarte numele sponsorului gen BAYERN ALIANZ,BARCELONA SPOTIFY.
Nu trebuie sa se numeasca dupa numele nici unui fost jucator, s ar crea orgoli intre suporteri,uni sunt pro unui jucator alti altor jucatori, trebuie sa numesca stadionul DINAMO, doar in cazul unui sponsor puternic se poate sa poarte numele sponsorului gen BAYERN ALIANZ,BARCELONA SPOTIFY.
"Vai de mama lor" arena
DINAMO ARENA
EVER DINAMO ARENA
1. Stadionul "17 Netori Dinamo" 2. "Knattspyrnufélag Arena"
Stadionul Chirografarul, in amintirea miilor de pagubiti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.