Alte știri din fotbal
600 de meciuri la CFR Cluj! Mario Camora a atins o performanță fabuloasă în meciul cu Corvinul Hunedoara
0
În direct la GSP Live, a cerut schimbarea unei reguli din fotbalul românesc: „Chiar nu înțeleg!”
0
Gheorghe Hagi susține acum o conferință de presă » Citește aici toate declarațiile selecționerului României
0
Conducerea lui Sepsi trage semnalul de alarmă la GSP Live: „Niciun jucător nu a făcut asta până acum”
0
Știri din fotbal internațional
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
0
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Jose Mourinho, cu ochiul vânăt la amicalul lui Real Madrid
0
Liverpool a încheiat seria amicalelor cu o victorie, Iraola așteaptă mai mult: „Le cer să facă lucruri puțin diferite”
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamovistilor li se rupe de acesti nimeni!
Nu se uita ba nimeni la voi , sunteți praf!
spuneti-i asta si lui pancu!
Ma bazez pe faptul ca stai nonstop sa comentezi pe stiri cu Dinamo, bai FCSB-istule. Nu ai nimic mai bun de facut.
Musi cel mai slab... păcăleala anului schimbul cu Politic care era fotbalist adevărat,plus bani ...DEMISIA NICOLESCU!
Ce-ti mai place sa fii moralist fără a te baza pe ceva, poate doar pe frustrarea și neputința ta ! În rest "sa auzim numai de bine" cum spunea Mircea Carp la Europa liberă sau Vocea Americii, dar de unde sa știi tu de el !?
Ar trebui sa incepi tu sa-ti cauti de lucru, ai deja peste 40 de ani si nu se stie cat mai stai pe banii parintilor.
Eu cred ca Dinamo poate ajunge in playoff cu victorii contra echipelor mici (cu lotul actual). Mai bati un Rapid,mai faci un egal cu CFR si Craiova,bati U Cluj acasa si poti termina pe 4-5 in iarna. Daca nu vom avea accidentari grave nu imi fac probleme pentru sezonul viitor.
Dinamo are un loc subtire din punct de vedere valoric. Se pare ca exista o strategie a conducerii bazata pe multi jucatori tineri, care pe viitor ar putea aduce bani la club, dar pe termen scurt ma astep ca rezultatele sa fie sub asteptari. Nu cred sa mai prinda play-off-ul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.