Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, uluit după victoria celor de la FCSB: „Nu ai făcut nimic”
0
Andrei Nicolescu a anunțat noul transfer de la Dinamo: „E la Săftica, a făcut vizita medicală”
2
Patronul FCSB a dezvăluit adevărata sumă de transfer: „Atât ne-a costat. MM era disperat” + Salariul lui Boutoutaou
1
Aymen Boutoutaou, prima reacție după transferul la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
3
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
8
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
28
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Cât costă un litru de benzină și motorină, sâmbătă, 17 iulie 2026, în ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Inculpații din dosarul violului de la Școala de Vară AUR 2023 vor s-o ...
Libertatea
Nu ai înțeles nimic. Au fost interese ca Dinamo să fie falimentată. Anul trecut erau datorii de 3 milioane euro. A fost adus zero cu scopul clar de a face datorii cât mai mari pentru ca Dinamo să dispară și trepădușii să se înfrunte. Pe de altă parte am spus de multe ori sportiv fcsb e continuarea Stelei, dar alți (știi tu cuvântul, chiar dacă l-aș scrie dispare) au "șmecherit" (și nu mă refer la talpan, știi tu la cine)
Aaaaa,gata,am inteles.....ok,sa se sterga datoriile atunci! Data viitoare sa stie din cauza cui are clubul iar milioane de euro de dat,ca sa se stearga iar! Sa nu cumva sa intre clubul in insolventa si sa fie dat afara din liga 1! Dinamo trebuue sa ramana in prima liga,indiferent pe ce loc termina,daca are bani sau nu,daca isi joaca meciurile sau nu!
Cea mai mare umilinta in fotbalul romanesc este cand echipa infiintata de un cioban, te bate la 3 zile de la infiintare.
Fecesebistii...da,ca Fcsb se numeste echipa acum,asa cum din ASA Bucuresti s-a ajuns la Steaua,nu mor ca se scrie de Dinamo,doar se intreaba si ei asa,cine tot trage atat cu Dinamo de se modifica regulamente si se sterg datorii,doar sa ramana saracii astia in liga 1! Daca era vorba de alt club,sunt sigur ca pentru aia nu s-ar fi modificat regulamentul si nici n-ar fi fost tinuti asa in brate de toata federatia! Asta e,toata lumea trage cu Dinamo,doar ca nu e fair play ce se intampla.....O echipa ca Gaz Metan poate lua titlul la pas daca aplica strategia lui Dinamo,aduci jucatori pe care nu ti-i permiti,iei titlul si nu achiti nimic,nici apa de baut!
Sandele, ai auzit de legea insolventei ?Daca nu, ai dreptate, n-ai cu cine...:)))
Apa plată e pe factura lui Negoiță la prețuri de 3 ori peste cele de restaurant. La fel ca Adamescu care a asigurat jucătorii de la Oțelul de parcă erau toți de valoarea lui Messi
Tupeul spaniolului este fara margini. Sper sa i se atraga raspunderea, in procedura insolventei, ca persoana care a produs starea de insolventa, si sa fie obligat sa plateasca toate datoriile pe care clubul le-a facut din cauza lui, cu salarii uriase oferite “din pix”, cu bani promisi dar care nu au venit niciodata, cu minciuni zilnice despre investitii. Cred ca daca mai era acum “in peisaj”, ne spunea ca vrea sa il aduca si pe Messi la Dinamo.
Cum e sa ai ochii “injectați și umezi”.m?
Vreau detalii la remarca...unul fura si incalca toate regulamentele...Asta apropo de... daca te duce capul..
Respect Talpan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.