Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
si tzeapa asta de zile mari luata de negoitza:l-a luat pe roatriu cu 1,1 milioane de euro de la timisioara pentru 50%. l-a dat cu 2,2 milioane de euro si mai are de dat 1,1 milioane de euro catre timisioara,practic cu rotariu au iesti pe zero: https://www.gsp.ro/international/stranieri/dorin-rotariu-subiect-de-scandal-intre-dinamo-si-timisoara-cati-bani-ar-avea-de-platit-negoita-catre-banateni-am-tot-incercat-sa-nu-ajungem-la-proces-523500.html
Nu realizează, că cei care au bani mulți, din categoria Țiriac, nu ar fi ajuns la nivelul ăsta financiar, dacă investeau în astfel de "afaceri"...
asta este propaganda comunista in ideea ca vor veni din ce in ce mai multi ,disperare !
Prostea, vezi ca am un comentariu un pic mai jos !Sper ca intelegi, daca nu, iti fac si un desen !
Bine a facut ne-a Jjijji nu'i asa? Sunteti mandri de el si de toate potlogariile lui. La mai mare si sa va traiasca, mancav'ar lupii sa va manance.
Sase, a intrat economistul fecesebist ! Scapa cine poate !:)))
Noroc ca ti-am spus eu acum cca. o luna ca DDb nu are cum sa cumpere toate cele 72% actiuni ramase , vor cumpara maxim 51%( cu cele 20% deja cumparate ) si ca Negoita o sa ramana actionar , altfel nu aveai habar ! :)))
Ce imi plac mie astia ca tine care cred ca le stiu pe toate, dar ei de fapt nu stiu nimic. De aia e tara asta unde e. Numai "priceputi" prin toate domeniile.
eu spun asta de 3 luni. cum bah sa dati bani unui milionar cand voi sunteti muritori de foame? mai mare umilinta decat asta nu exista.
pai uite ca 7 mii sunt i8dioti si au plati datoriile multimilionarului negoitza. nu,negoitza va da clubul si dupa o etapa voi retrogradati direct. ce sa ii mai spui lui negoitza cand el nu mai este patron. voi ati retrogradat si desfiintat echipa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.