Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit! Dorinel Munteanu a cedat clar pe terenul unde a devenit campion » Clasament în play-out
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
0
Știri din fotbal internațional
Mallorca - Real Madrid, oaspeții continuă cursa de urmărire » Echipe de start
0
Rușine imensă: Guardiola a snopit-o pe Liverpool! Coșmar cu repetiție după 6 ani
1
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
3
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Eu sunt de mic antidinamovist, dar am un singur cuvant pentru voi : RESPECT.
in primul rand vb fara sa stii subiectul, tu necumparand bilete virtuale in viata ta, sau cel putin nu mai mult de 1 la un meci pe stadion in care iti intrau si pufarinele chinezesti date de cioban. nici o data nu am cumparat doar 1 bilet, nici atunci cand mergeam pe stadion ca suntem multi si nici acum virtual considerand ca pot cumpara mai multe decat sa ii dau pe seminte ca tine.
M-a facut mama cultist
Și ei cei ce scriu mereu la mișto și cu tentă de dinamo, se simt vizați! Asta nu le convine! Că vor fi forțați să scrie....corect!
Respect Cortacero!
"Articol de Gsp". Asa este semnat, semn clar ca si tie, cel care ai scris chestia asta iti este jena. Unde este jignirea, daca se spune adevarul? E ca si cum, daca scriu "ziarist produs la seral" te-as jigni. Nu, este adevarul! Voi ar trebui sa preluati toti comunicatul si sa marsati pe el, ca daca dispare si Dinamo si peste vreo 2-3 ani si Gigi....gata si fituica voastra!
@the fixer. Matale A-I auzit de un manual denumit generic Limba Română? Pare-se că nu...
Asa si ... a ȘASEA GREȘEALĂ s*** *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** din pch fura alocatiile copiilor si pensiile parintilor ca sa-l tina pe Magaye in jacuzzi...deci copiii prefera *** pch in loc sa-si cumpere o ciocolata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cat tupeu si nesimtire grosolana la acesti pseudo-investitori niste atarnache - impostori care nu au 1 euro ; toata lumea stie ca falimentu` lu` dinamo e obiectivul lor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.